Skocz do zawartości
Nerwica.com

BEZ ODZEWU


paulo/rybka

Rekomendowane odpowiedzi

paulo/rybka Witaj

 

Wypowiem się za siebie co myślę, z perspektywy własnych różnych terapii i doświadczeń..Nie wiem u kogo się leczysz, czy chodzisz tylko do psychiatry (?) czy podjąłeś także jakąś psychoterapię (?) ale moim zdaniem nie powinieneś koncentrować się, aż tak na tych problemach oddechowych, co jest oczywiście zapewne bardzo uciążliwe i przykre, ani przykładać na zbytniej wagi do nich, bo jest to prawdopodobnie jeden z objawów lękowych, wynikających z jakiejś nerwicy, która także jest objawem jakichś nieuświadomionych, twoich wewnętrznych problemów, lęków i obaw, wynikających z twojego dzieciństwa, sposobu wychowania, życia i może mieć znaczenie jedynie symboliczne, po prostu tak się "skrystalizowało", że Cię przytyka, nie do końca możesz oddychać, ale jest to jedynie "wierzchołek góry lodowej", a żeby dowiedzieć się i zaradzić jakoś temu powinieneś poszukać jakiegoś dobrego psychologa psychoterapeuty, bo nerwica to jest problem bardziej psychologiczny i obawiam się, że same leki nie wystarczą :( ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek_44

dzieki za dobre slowa u psychiatry bylem dostalem setaloft wczeniej bralem paroxinor pare lat dzisiaj bylem u psychologa ciezko bylo mi wyjsc z domu ale udalo sie facet calkiem spoko wydasje sie byc dobrym specjalista wiec bede chodzil moze pomoze cokolwiek ,

co do samego oddychanie to ciezko mi o tym nie myslec tak nagle jak caly czas mysle o tym i nie chodzi o to ze mnie dusi tylko mysle i mysle i chce poczuc ten oddech ale nie potrafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×