Skocz do zawartości
Nerwica.com

Po co mi to wszystko?


śmilak

Rekomendowane odpowiedzi

W minionym tygodniu, dzień po dniu miałem 2 wizyty: u Pana dr, po kolejną receptę i u Pani psycholog, aby kontynuować nasze rozmowy. Jednakże w międzyczasie dowiedziałem się, że po raz drugi zostanę ojcem, podzieliłem się zatem tą informacją i z Panem dr i z Panią psycholog.

:blabla: -tak odebrałem ich reakcje. Powodzenia, widzimy się za 2 miesiące, widzę że dobrze się Pan czuje ... i obie wizyty minęły w oka mgnieniu ... Jako że mój czas reakcji na wydarzenia w przychodni leczenia uzależnień jest nieco długi, zastanawiam się teraz: czy narodziny dziecka mają taką moc że wyjdę w końcu z depresji (walczę z nią już od kwietnia 2013)?

Mam teraz wrażenie że i Pan dr i Pani psycholog dali sobie ze mną spokój (żeby nie używać wulgarniejszej formy językowej).

Czy może to normalne zachowanie i tylko moja reakcja, jak zwykle, odbiega od normy?

A może pora na zmianę lekarza i psychoterapeuty?

Jak sądzicie, drodzy forumowicze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmilak, Widocznie uznali ,że narodziny dziecka to tak optymistyczne wydarzenie iż na pewno Ci pomoże wyjść z depresji.Chociaż wg.mnie to totalna bzdura bo akurat może być odwrotnie.Poczekaj z tą zmianą na to zawsze masz czas jednakże nie dawaj się spławiać bo przecież nie o to tutaj chodzi.Na terapii powiedz otwarcie jak to odebrałeś (jak nam tutaj) i wtedy okaże się jak naprawdę z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ja to znam?

panie ordynatorze dlaczego penis staje?

-żeby mógł się zagłębić w pochwę kobiety.

do czego jest ten biały lepki ciągliwy płyn który mi czasami wypływa z penisa?

-żeby zapłodnić jajo kobiety.

do czego służą te dwa jaja które wiszą mi pod penisem?

-żeby wytwarzały ten płyn który zapładnia jajo kobiety.

panie doktorze to poco mi to wszystko skoro mieszkam w szpitalu psychiatrycznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@śmilak

Moja interpretacja jest następująca: nasza cała planeta, życie i egzystencja to gigantyczny dom wariatów, tu nie ma zmiłuj, psycholog i psychiatra jadą na tym samym wariackim wózku co cała reszta. Nie wiem co sobie pomyśleli, a mogli sobie pomyśleć zupełnie wszystko - bo to do dom wariatów - tu każdy interpretuje fakty tak jak lubi i chce. Polecam do poczytania "Paragraf 22", może depresja przejdzie, bo zabawne i z polotem (nigdy nie wiadomo...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ja to znam?

panie ordynatorze dlaczego penis staje?

-żeby mógł się zagłębić w pochwę kobiety.

do czego jest ten biały lepki ciągliwy płyn który mi czasami wypływa z penisa?

-żeby zapłodnić jajo kobiety.

do czego służą te dwa jaja które wiszą mi pod penisem?

-żeby wytwarzały ten płyn który zapładnia jajo kobiety.

panie doktorze to poco mi to wszystko skoro mieszkam w szpitalu psychiatrycznym?

Dobre i fajne,od razu lepszy humorek na noc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×