Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że ludzie w naszym kraju lubią narzekać a na tym forum to nawet kochają. Wchodźcie częściej i coś piszcie a nie tylko marudzenie że nikt nie pisze albo mało osób. Na forum był taki spam że uj a rozmowa była na poziomie żałosnym. Dziękuje tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami mistrzowie ciętej riposty tutaj. Czemu mój mózg nie buja się na takich obrotach? Celnym komentarzem mógłby mnie obecnie zwalić z nóg kwiatek w doniczce ze względu na większą szybkość kojarzenia.

 

SinnerInHeaven, też mam czasem ochotę komuś napluć, tylko nie mam właśnie powodu. A jeśli już mam takie osoby, którym się naplucie do oporu należy, to z kolei są to tak zepsute mamuty, że ich to zwyczajnie nie ruszy, albo nawet nie zrozumieją przekazu. No i zero radości wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna jakaś biologiczna forma życia...nie maszyna..żeby mogła mutować i ewoluować w czasie...żeby była niebezpieczna...nieuchwytna...zdolna zabić...zadać cios...to trudne do osiągnięcia...kryć się w lesie żeby tam pochwycić ofiarę...skoczyć na Nią z drzewa...z wysoka...nie dać jej szans...jak tygrys...piękno dzikiej natury...tylko tego potrzebuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SinnerInHeaven Ta maszyna ma się rzucać z drzewa, czy Ty masz się rzucać na nią? Bo nie nadążam.

 

kupmitrumne (matuchno co za nick :mrgreen: ) tak jeszcze by the way, nie mam takich fantazji jak Ty, ale mogę Ci podpowiedzieć, jak je zrealizować prosto. Wrzuć do sieci jakieś atrakcyjne ogłoszenie o sprzedaży jakiegoś telefonu, łóżka, słuchawek, cokolwiek i z nieopisaną 'przyjemnością' czytaj przychodzące od zupełnie obcych ludzi wiadomości typu 'a gdzie to jest' , 'powiedz mi co tam jest za rysa czy cos' albo 'a mozna inne zdjecie bo tu nic nie widac'. Dla ścisłości chodzi mi o brak jakiegokolwiek wstępu, przywitania choćby w głupiej formie prostego "witam", jakiegoś zwrotu grzecznościowego, już nawet nie wymagam by ktoś tytułował mnie 'per Pani', choć miałabym pełne prawo. Ale za to, o zgrozo! ten rażący po oczach, bijący na alarm brak interpunkcji i pogwałcenie wszelkich praw ortografii, logiki, szyku zdania. No działa to na mnie jak płachta na byka :mrgreen: gdyby nie fakt, że zależy mi, żeby sprzedać jakiś produkt, zwyczajnie bym nie odpisywała na takie rzucone gdzieś w przelocie "gdzie to mozna zobaczyc i czemu tak drogo"..... :twisted:

 

milordzie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maszyna...tylko tkanka żywa...mięso...bestia...musi być doskonała tak by móc polować...stać się silna...mutować szybko...w mgnieniu oka aby przystosować się do środowiska...prace trwają...niedługo będzie gotowa...jeszcze tylko kilka zmutowanych genów...troszkę leków i bestia powróci...tam gdzie jej miejsce...a wtedy ja posiądę jakąś dzikuskę-naguskę i stanę się królem tego świata...ważne żeby była dzika...bo takie lubię...ha ha...pozdro dla kumatych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maszyna...tylko tkanka żywa

 

Faktycznie, źle przeczytałam.

 

...a wtedy ja posiądę jakąś dzikuskę-naguskę i stanę się królem tego świata...ważne żeby była dzika...bo takie lubię...ha ha...pozdro dla kumatych

 

Ojojoj, jeśli ma być o dzikuskach znowu, to proszę, Twój wątek :mrgreen:

czy-to-normalne-dzikuski-t52157.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maszyna...tylko tkanka żywa...mięso...bestia...musi być doskonała tak by móc polować...stać się silna...mutować szybko...w mgnieniu oka aby przystosować się do środowiska...prace trwają...niedługo będzie gotowa...jeszcze tylko kilka zmutowanych genów...troszkę leków i bestia powróci...tam gdzie jej miejsce...a wtedy ja posiądę jakąś dzikuskę-naguskę i stanę się królem tego świata...ważne żeby była dzika...bo takie lubię...ha ha...pozdro dla kumatych

nieoperacyjne stadium nowotworów złośliwych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×