Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to juz psychopatyczne czy nerwowe z myslami natretnymi?


tigaraka

Rekomendowane odpowiedzi

SAME MYSLKI!ZADNYCH CZYNOW!

swedziala mnie dzisiaj bardzo reka (dostalam uczulenia) i w pewnej chwili naszla mnie ochota (ochota? hmm...tak jakby cos mnie popychalo zeby to zrobic) zeby sobie obedrzec nozem skore w reki. Oczywiscie ze tego nie chcialam zrobic anie tym bardziej nie zrobilam, ale to COS w srodku caly czas siedzi i chce mnie sprowokowac (sa to glupie mysli, ZADNYCH CZYNOW) a najbardziuej wkurza mnie to ze czuje bol tej rozdzieraje skory. co robic w takim wypadku??? czy to wplyw mojej wyobrazni uczuciowej, wzrokowej itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posluchasz. Jak sie balem choroby psychicznej to przekopalem strasznie duzo materialow z netu, ksiazek itp (jest masa tego po angielsku w sieci) i dowiedzialem sie m.in. ze natretne mysli, chocby o zamordowaniu itp nigdy nie sa realizowane. Nie pomne zrodla, ale jesli znasz angielski to poszukaj w googlu rzeczy n/t 'ocd' czyli 'obsessive compulsive disorder'. To meczace, ale nie niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niestety nie raz się okaleczyłam.

Zwłaszcza gdy popadne w głęboki gniew.

Wtedy mam zawsze cyrkiel pod ręką, wbijam go głęboko do oporu w skórę (zawsze to lewa ręka) i rysuję...)

Mam okropne szramy na rękach. A teraz już nic nei mogę z tym zrobić. Jakieś pudry, kremy w kolorze skóry, ale wszystko widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×