Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, Ty może Wiesiek pochytaj sobie jakąś dorywczą fuchę parkingowego, jak i tak wiecznie na tym parkingu przesiadujesz ? ;)

 

chyba pierwszy raz to napisze... ale muszę przyznać że masz dobry pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, czesami mi się zdarzy ;) Ale dzięki że zwróciłaś mi na to uwagę - widać trza bardziej iść odklejenie, skoro już nawet taka Aranjani się ze mną zgadza :D

 

-- 07 maja 2014, 21:49 --

 

wieslawpas, no to podbijasz do kierowców, zaczepiasz ich niczym ten Sokrates przechodniów na agorze i prowadzisz z nimi dysputy o pogodzie, sporcie, polityce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, kiedys mialem ta dobrego wspololatora, z ktorym mozna bylo pogadac i pojsc na piwo, nie trzeba bylo chodzic na parking. Ale teraz mieszam sam i jak chce do kogos gebe otworzyc to trzeba na parking poleciec. Co mi zbytnio nie przeszadza bo przesympatycznie sie z tymi ludzmi rozmawia. Najlepij z Ediem, ale Edek byl wczoraj dzis jest Grzegorz on w sumie jest taki malomówny, bardziej to polega na ogladaniu telewizora razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, o właśnie.... Nihil się martw bo jak zlikwidują guziki to se małego samym rozporkiem przytniesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

hahaha :mrgreen:

No chyba że nie ma co przyciąć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×