Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie


emka

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję,ja cały czas wierzę,ze uda mi sie pokonać to wszystko bez lekow i sama...ale jest mi coraz gorzej :( i z każdą wizytą u lekarza rodzinnego dowiaduję sie o nowych chorobach organizmu...

chwilami nie mam siły na nic.Próbowałam brac asentre i niestety mój organizm odrzucił...a bliscy dookoła mówią niezle wyglądasz, a ja czuję jak bym pomału umierała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emka ja tez biore asentre iprzez pierwszy tydzen myslałam że umre reakcja jelitowa bardzo ostra bole głowy zawroty ale moj lekarz kazał mi to wytrzymac bo to jest bardzo dobry lek i umnie po tygodniu wszystko wruciło do normy a teras po asentrze czuje sie coraz lepiej :D

pozdrawiam trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze samopoczucie potwierdziło,że potrzebuje pomocy psychiatry,już dalej nie potrafię walczyć sama...tylko bardzo boje się leków i uzależnienia oraz reakcji otoczenia.na samo wspomnienie,ze moge miec nerwicę powtarzają,chyba żartujesz.... :( .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć emka, miło Cię poznać. Czasem trzeba imać się różnych metod i sposobów po drodze do lepszego jutra ;) Grunt to się nie zrażać i nie poddawać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×