Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, ja już swoje meki odbyłam w pracy kto gotuje??

arwena27, :( dlaczego??a co ze znajomymi dokąd ich wywiało?

 

-- 17 mar 2014, 15:52 --

 

hobbyturysta, wow to niedobrze powinieneś to leczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze połączenie to alkohol i hazard :) mam terapeutke ale mnie wkurza bo mnie nie moze wyleczyc w 5 min :)

od wczoraj koczuje na tym forum i jestem bardzo zadowolony że mam komu mędzic :) uuuu jak bieda do dupy zajrzy to i człowiek zadowolony z wirtualnych znajomych :)

ciekawe czy od forum też sie uzależnie i ile ze mna wytrzymacie :P

 

-- 17 mar 2014, 15:55 --

 

Ja jedynie co umiem gotować to jajecznica z kiełbasa :) badz moj drugi ulubiony zestaw to gotowana kiełbasa z bardzo ostrym chrzanem i kawa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, zawsze było ich bardzo nie wielu ,ale przez nerwice nie utrzymywałam z nimi kontaktu i tak głupio mi teraz je odswiezyc bo za dozo lat mineło, za dózo sie zmieniło w naszych zyciach nie wiem czy byłoby o czym rozmawiac i zostałam sama. poza tym mało jest fajnych ,otwartych towrzyskich ludzi w moim otoczeniu :( Mówi się trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam mało znajomych i sie wstydze tego jak mi lata mineły a z drugiej strony mam ochote non stop gadac tak ciagnie do ludzi przez co po pijaku jestem bardzo ale to bałdzo upierdliwy , nienawidze samotnosci !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arwena27, nie mówi się trudno wcale,jedne kontakty się kończą zawsze można nawiążać nowe ;) świat jest pełen fajnych ludzi uwierz mi . 1234qwerty, a co je tek usuwasz ? :Phobbyturysta, samotnośc nie jest ciekawa ,ale ja lubie także być sama ze sobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, z Tobą sie fajnie pisze z tego co pamietam nie raz bajerzyłes do rana prawie pogorszyło się samopoczucie?

 

-- 17 mar 2014, 16:15 --

 

Kestrel, :uklon: modzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×