Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, Amelka u mnie znośnie, nie narzekam :Dchocovanilla, O kochana, coś koło 10 lat ale objawy zdecydowanie nasiliły się coś koło pół roku temu, ach....ale wiesz czuję, że teraz będzie tylko lepiej, mam dość męczarni. Chodzę na psychoterapię, biorę leki i sama po sobie widzę, że jest lepiej < mam swoje odchyły, tzw. ataki ale rzadziej niż częściej więc nie ma tragedii>...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge sie doczekac jutra bedzie normalny dzien jak sie obudzie to pojade na parking na herbate, pozniej pojade do biura, tam pogadam z Magda, pozniej pojade do sklepu zrobic zakupy, nastepnie pojade na terapie, pozniej zajrze na forum i noca wyskocze pogadac na parkingu i tak minie caly dzien. Dzisiaj to nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, u mnie calkiem odwrotnie... jutro bedzie nuda... maz bedzie pracowal, ja sama z mala... moze spacer i domowe obowiazki...

 

-- 09 mar 2014, 21:04 --

 

AddictGirl21, w mazowieckim jest dobry osrodek terapeutyczny ponoc...

 

-- 09 mar 2014, 21:06 --

 

AddictGirl21, w lecie czesto jestem w mazowieckim co nie jest dla mnie latwe ale taka praca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to faktycznie powinnas powtorzyc badanie... swoja droga ja robilam 5 lat temu...

 

-- 09 mar 2014, 21:37 --

 

miescina pod warszawa... tam nie mozna w ogole brac zadnych lekow i troche trzeba polezec... swego czasu sporo o tym czytalam ale bylo potem lepiej i wiedza sie ulotnila... w kazdym razie zawsze jak ruszam w obce strony musze miec taka furteczke w razie gdyby bylo zle... w mazowieckim wypatrzylam ta klinike i dziura bo nie pamietam miesciny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×