Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AddictGirl21, wklejasz liczby po znaku równości z you tube, nie pomiędzy nawiasy tylko po znaku równości. Zacytuj mój post to będziesz widziała

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, nie cierpię kwiatów, po cholere taki kierunek wybrałam to nie wiem, chciałam coś innego niż wszyscy to te dwa lata były jak z horroru.

Kasiu, ja też nie lubię kwiatów, nie lubię ich dostawać i wkurza mnie, jak ludzie mi kupują kwiaty. Nikt w ogóle nie rozumie tej mojej antypatii do kwiatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, rozumiem Kasiu. Mi akurat kwiaty nie kojarzą się z pogrzebem, ale jak ktoś mi kupuje kwiaty, to nie wiem, co mam z nimi zrobić, jakoś nie sprawia mi przyjemności patrzenie na zerwane biedne kwiaty, lepiej by sobie rosły w ogrodzie czy na łące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, w ogrodzie kwiatki bardzo lubię podziwiać i cieszyć się tym, jak pięknie sobie żyją. A takie, które ktoś mi daje, z góry skazane są na szybkie uwiędnięcie. I nie wiem, po co mi one.

 

-- 14 lut 2014, 20:10 --

 

amelia83, to może posiedź na forum, pilot pewnie się znajdzie, jak już nie będziesz go szukała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, ale iwesz jestes sztuka Ikebana czyli japońska sztuka nadania im jakby nowego życia, przedłużania życia, tak mnie przynajmniej uczono. Jest to piękna i bardzo trudna sztuka. Moja ulubiona

images?q=tbn:ANd9GcS_5IWNJrFqosndst9gUjplPhOt7ZO1fjfiihbI1bDGeQLE1qJ_SA

ikebana.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTHvuiGcLpW2eGy_bB4mnVfhY3mcscEbcA1ZZFVS3gYSSs3IK8g_Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×