Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seryjni mordercy za miesiąc będą na wolności...


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, spójrzmy na to z troszkę innej perspektywy...gościu odsiedział 25 lat. zapewne juz nigdy nie będzie umiał funkcjonować normalnie w społeczeństwie (zreszta ja przez chad tez mam to utrudnione na maxa) niech maluje te obrazy i np.50% ze sprzedaży oddaje na domy dziecka...

Patrze na ta cala nagonkę troszkę inaczej niz większość społeczeństwa.. dostał wyrok 25 lat,odsiedział wszystko co do dnia..spłacił swój dług wobec wymiaru sprawiedliwości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, To wynika wyłącznie z niedoskonałości ówczesnego systemu prawnego. W innym wypadku czterokrotny zabójca z premedytacją nie dostałby tak łagodnego wyroku jak 25 lat. Przypominam, że Trynkiewicza i innych skazano prawomocnym wyrokiem sądu na karę śmierci. Ale się humaniści z 89' dorwali do władzy i zaczęli majstrować przy prawie, zniesiono karę śmierci, a wtedy obowiązywał kodeks karny z 1969r., który nie przewidywał kary dożywotniego pozbawienia wolności. A przecież nie można było skazać Trynkiewicza na wyimaginowaną karę nieprzewidzianą w KK. Kodeks karny, który przewidywał karę dozywocia wprowadzono dopiero 1997 czyli jak Trynkiewicz odsiadywał już wyrok, więc nie mógł dostać już dożywocia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, znany prawnik prof. Marian Filar uważa, że Mariusz Trynkiewicz na pewno kompromitujących materiałów sam sobie "nie zorganizował". Ale jednocześnie karnista popiera to, że państwo dokonało takiej prowokacji. Jego zdaniem, działano w imię "wyższej konieczności". Edukacje zdobył u wujka Satlina.

 

Te podrzucenie świadczy jak w Polsce łatwo można kogoś oskarżyć, zaszczuć i zniszczyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież wiadomo, że to podrzucenie wątpliwej wiarygodnej obciążających dowodów to klasyczny przykład podłożenia świni przez klawiszy, dyrektora, słżuby s, ministra albo cholera wie kogo tam. Akurat to mnie też rozsierdziło, bo to mega niesmaczna farsa, że w ostatniej chwili(gdy przesłuchania są tymczasem regularne) znajdują coś tam i to jeszcze w obecności fotoreportera dziwnym trafem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, wiem,czytałam co mówił Filar. Też się włosy na głowie jeżą, kpina z filarów państwa prawa.

A najgorsze jest to, ze to karnista z mojego wydziału, i btw chodziłam kilka razy na wizyty do jego żony, psychiatry. Czyli on zdobył edukację u wujka Stalina, a ja u niego ;) Ale to prawda, mogłby spokojnie dawać nauki bolszewikom.

To też jest zarazem śmieszne, jak z Trynkiewicza, pedofila i mordercę, ten durny system i rząd zrobił osobę, z która się ludzie utożsamiają. Dziś Trynek, jutro Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta,

akurat ja sie w tym wypadku z Filarem zgadzam , chociaz w wiekszosci z jego wypowiedziami się nie identyfikuje to tym razem tak , stan wyzszej konieczosci i dobro społeczne jest ważniejsze, co inni myśla na ten temat mnie nie interesuje, dla mnie jest ważne jak ja to odczuwam i zdania nie zmienie bo już je mam, tyle odemie w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×