Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mały turniej


IceMan

Rekomendowane odpowiedzi

IceMan - jak się wyłącza muzykę?

Trzeba w tym celu wytoczyć ciężkie działa, czyli całkiem uciszyć przeglądarkę na jakiś czas, jeśli chodzi o Firefoxa to tworzysz w jego folderze (domyślnie: C:\Program Files\Mozilla Firefox) pliczek msacm32.dll, np. za pomocą notatnika (zapisujesz zamiast jako 'dokument tekstowy' to jako 'wszystkie pliki' i wprowadzasz taką nazwę jak wyżej pogrubione). Potem tylko wyłączasz przeglądarkę i włączasz od nowa i gotowe. Trick polega na tym, że Firefox traktuje to jako sterownik dźwięku, a ten jest pusty i przeglądarka milczy. Trick zabija całkowicie dźwięk czyli Youtube i Wrzuta też zamilkną. Żeby przywrócić dźwięk trzeba pliczek usunąć i ponownie włączyć Firefoxa. U mnie działa w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrać 100 osób w jednym miejscu, każdemu odpalić tą gierkę i mamy rekord Guinessa w ilości wypowiedzianych przekleństw na minutę

hehe to ciekawe by było :lol:

ale juz nawet nie chodzi o przeklenstwa, moich dalszych staran przejscia tej gry nie przezyłaby moja klawiatura :twisted: prowadzona checia przejscia jej i wygrania , moj brak cierpliwosci zmusiłby mnie do tego ze moj laptopik fruwałby po pokoju z predkoscia swiatła :lol:

eh no coz czasem mnie ponosi :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×