Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carola, yo

Tyrr, bry

kupmitrumne, Istotnie "Wszystkie świry są braćmi" :mrgreen:

Mówię o tej 2,"przykrej" stronie,bo często każda nowa rejestracja,to ujawniający się,kolejny człowiek z własnym zrytym beretem,nie mogący sobie poradzić z swoimi problemami solo,w realu też często "osrywany",szukający wsparcia/znajomości w internetach.

Ale co racja,to racja,wśród świrów,sami swoi 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś też włącza się przy wchodzeniu na forum jakieś pobieranie 'pliku' ca2? Na kompie jeszcze jako tako, ale z telefonu w ogóle nie mogę przez to włączyć forum :P JAk się tego pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, serio :P Dziś się zaczęło, z komórki to już w ogóle nie mogę wejść, bo się włącza to pieruństwo i dalej nie można przejść na forum. Na kompie można przynajmniej wcisnąć 'anuluj' :] I co ja teraz zrobię, jak w nocy będę chciał na forum a mi się nie będzie chciało na kompie siedzieć? :why::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, ja prawą ( jak to się mówiło: trzęsiesz diabła :twisted: ) to już mam od dziecka, a przede mną Goplana mleczna :D

Kestrel, panoczku mleko by się świeże zdało, a idźże tam do obory krowę wydoić :mrgreen:

carola, oj współczuję, a co do króliczka to też mam, ale już staruszek. Uwielbiam te istotki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, Dokładnie są słodkie i zapomina się o problemach przy nich. Moja to po prostu Pusia, wcześniej była już tak nazwana, wzięłam ją po przejściach i tak już ze mną jest chyba 6 lat :D

74665_152734081440324_1172526_n.jpg

 

Kestrel, oj to marną przyszłość jego widzę, sam sobie winien, niech doi krowy po wsze czasy :P

 

-- 30 sty 2014, 19:45 --

 

Calineczka1990, o nie już zapomniałam o wszystkich pieskach, pandach, kotkach, sarnach przy paśnikach, a tu znów to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×