Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podświadomość


Gość Zagubiona=>

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o podświadomości i autosugestii??Czy możliwe jest za pomocą takiej metody osiągnąć zamierzony cel??Czytam teraz taką książkę,potęga podświadomości Josepha Murphy'ego i zastanawiam się jak zapatrują się na to inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam :D Już od pewnego czasu codziennie sobie mówię,że mam mocne silne zdrowe gęste włosy ;) (bo od paru miesięcy strasznie mi wychodzą :shock: ).A oprócz tego,że jestem mądrą,bystrą ładna dziewczyną i że świetnie zdam maturę :mrgreen: (mam nadzieję,ze nie brzmi to głupio :? )Może rzeczywiście to pomoże, z tego co wiadomo wykorzystujemy nasz mózg tylko w niewielkich procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też przeczytałam tę książkę, ale hmm chociaż bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to jakoś nie miałam wówczas zdrowia i optymizmu do wdrażania tych autosugestii we własnym życiu...nonetheless wierzę, że można się za ich pomocą wyleczyć i osiągnąć what deeply inside we long for; BTW posiada ktoś może ebooka tej książki i jest tak miły, żeby go mi przesłać :mrgreen: ? bardzo bym chciała mieć ją na stałe w formie ebooka właśnie...więc all dobre duszki, odezwijcie się plz ;)

 

greets

 

P.S. Szkoda, że o takich sprawach typu potęga podświadomości nie uczą w szkole...a może tylko ja chodziłam do takiej budy, gdzie się tego nie omawiało?(!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julie Skarbie, na autosugestię zawsze jest dobry czas. Gdy zaczynałam wszystkie te formułki doprowadzały mnie do łez, wściekłości, ataku śmiechu - z czasem weszło w krew i ba :!: To samo przychodziło - do niczego nie musiałam się zmuszać :P pozytywne nastawienie płynęło swobodnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×