Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, oj no sluchaj, ja tu juz przez dwie godziny sama gralam!!!! :) a teraz sie zbieram do wylaczenia komputera. Bo wiem, ze gdybym zaczela, to bym przesiedziala pol nocy, a potem mam niestety kolejnego dnia "kaca" nie gorszego niz po alko :( Wiec teraz sie pilnuje i juz nie siedze po nocach, bo za duzo dni ostatnio i tak stracilam... :-/

Ale przyponialam sobie dzisiaj kalambury, jutro mozna by pograc!!! tylko kurde... wczesnieeej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_, ładny awatar.

 

-- 19 lis 2013, 01:42 --

 

hania33, Hania, ja sobie nie zdawalam sprawy ze z Ciebie taka ladna dzeiwczyna, dopiero wczoraj obejrzałem fotki, na wątku ze zdjęciami.

 

-- 19 lis 2013, 01:44 --

 

adrianwej, A kac sie do tych lękow nie przyczynił????? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co rano wstałem rzezki bez zadnego kaca w sumie.Bardziej do tego sie przyczynila sytuacja ktora sie toczyla od wczoraj.A dzisiaj bylo rozwiazanie calej zagadki i nerwy mi daly znac o sobie.Wszystkie inne objawy juz znalem,ale to ze czuje sie taki nieswiadomy rzeczywistosci dawno mnie nie przybilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam

Własnie skończyłam czytać. Zjadłam śniadanie i cały czas myslę o pracy ( durna jestem).

 

Płatku na ile dostawałaś zwolnienie od psychiatry? Bo ja dostałam na 2 tyg. 29.11 idę znów po zwolnienie- martwi mnie to bo chodze prywatnie (terminy). Do psychologa zapisałam się na fundusz i czekam..

 

-- 19 lis 2013, 09:54 --

 

hania33 ja też mym meble zmieniła, ale nie wiem czy w raty sie pakować teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×