Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, Heh, mi o tym mówić nie musisz :P Ja ostatnimi czasy "powykrzywiany" jeszcze bardziej niż jakaś kaleka portowa dziwka :D

Kaleka portowa dziwka ma przynajmniej co do gara włożyć, do tego może posłuchać morskich opowieści

 

 

Btw. Interesuje się ktoś okultyzmem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekromancja,

Umiesz wskrzeszać zmarłych?

Czy wyjaśniając motyw umieszczenia na swojej ścianie napisu "memento mori" byłaś ze mną aby na pewno szczera? :nono::twisted:

 

-- 18 lis 2013, 02:38 --

 

nekromancja, medium, szamanizm, nie wiem w jakim stopniu to podchodzi pod okultyzm

chyba w pełnej rozciągłośći. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekromancja,

Umiesz wskrzeszać zmarłych?

Czy wyjaśniając motyw umieszczenia na swojej ścianie napisu "memento mori" byłaś ze mną aby na pewno szczera? :nono::twisted:

za dużo się w rpg nagrałeś : D

 

oczywiście, że byłam, co nie zmienia faktu, że wiele spraw ma swoje drugie dna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Btw. Interesuje się ktoś okultyzmem?

nekromancja, medium, szamanizm, nie wiem w jakim stopniu to podchodzi pod okultyzm

Śmieszny Crowley, oklepana Goecja, żydowska kabała

TEmple of seth, M.L.O O.N.A

Takie mam wyrywki w głowie, pytanie co może być interesujące, gdzie zacząć ?

Czym jest słowo Da’ath?

 

W życiu widziałem i słyszałem wiele, tyle że w tedy wydawało mi się to mało interesujące, po prostu były to dla mnie totalne bzdury. Teraz zmieniłem podejście i ciągnie mnie do czegoś Innego. Tyle że jestem aktualnie rozjebany, nie mam już żadnych kontatktów i nie wiem od czego zacżac. Gnoza wydaje sięnajbardziej odpowiednia na początek, bo wielu z niej czerpało, ale pytanie JAK i GDZIE?

 

-- 18 lis 2013, 01:46 --

 

Nortt, jak umiesz wywołać szatana to ja się piszę, podpiszę cyrograf i w /cenzura/ rzucę te gówno warte leki ;]

 

 

Wydaje mi się że strzelenie sobie w łeb jest remedium na twoje problemy, wywołasz żelaznego szatana który wyłoni się z otchłani otoczony dymem i siarką, penetrującego twoje jesterestwo rozsadzając ci banie, leki nie będą potrzebne :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny Crowley, oklepana Goecja, żydowska kabała

TEmple of seth, M.L.O O.N.A

Takie mam wyrywki w głowie, pytanie co może być interesujące, gdzie zacząć ?

Czym jest słowo Da’ath?

 

W życiu widziałem i słyszałem wiele, tyle że w tedy wydawało mi się to mało interesujące, po prostu były to dla mnie totalne bzdury. Teraz zmieniłem podejście i ciągnie mnie do czegoś Innego. Tyle że jestem aktualnie rozjebany, nie mam już żadnych kontatktów i nie wiem od czego zacżac

to mnie zaskoczyłeś trochę, mało (czytaj: nic) wiem o tym o czym piszesz

ja jestem prosta dziewczyna

ale mogę jutro dopytać kilka osób, może będę w stanie chociaż podrzucić Ci jakieś linki albo tytuły książek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jest słowo Da’ath?

Kabała jest dobra, ale dla dziewczyn i pedałów. W to bawi się Madonna. :bezradny:

 

Wbijaj na hermetyzm, akurat pokurwi Cie do reszty, i będziesz miał z głowy problemy doczesne.

 

-- 18 lis 2013, 02:57 --

 

ale mogę jutro dopytać kilka osób,

to zapytaj tych magów też o to zaklęcie nekromacyjne. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny Crowley, oklepana Goecja, żydowska kabała

TEmple of seth, M.L.O O.N.A

Takie mam wyrywki w głowie, pytanie co może być interesujące, gdzie zacząć ?

Czym jest słowo Da’ath?

 

W życiu widziałem i słyszałem wiele, tyle że w tedy wydawało mi się to mało interesujące, po prostu były to dla mnie totalne bzdury. Teraz zmieniłem podejście i ciągnie mnie do czegoś Innego. Tyle że jestem aktualnie rozjebany, nie mam już żadnych kontatktów i nie wiem od czego zacżac

to mnie zaskoczyłeś trochę, mało (czytaj: nic) wiem o tym o czym piszesz

ja jestem prosta dziewczyna

ale mogę jutro dopytać kilka osób, może będę w stanie chociaż podrzucić Ci jakieś linki albo tytuły książek

O, byłbym wielce wdzięczny, jak coś to oczywiście PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma to jak hipomania :D

Ostatnio rozmyślałem nad tym, coby nie przyjebać jakimś konkretnym ciągiem na dysocjancie pokrokju DXM, czy innym psychodeliku :D Gdyby tak przez dłuższy okres czasu systematycznie agonizować receptor sigma-1 ... :D Czytałem kiedyś historię o pewnym ziomie, regularnie przesadzającym z owianym złą sławą "dexem", który to w trakcie swojej misji posłanniczej zajechał aż na Jasną Górę nawracać w swym osobliwym poczuciu "nadtrzeźwości" tamtejszych braciszków :D Ch*j z tym, że koniec końców jego mistyczna przygoda zakończyła się psychiatrykiem i terapią haloperidolem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×