Skocz do zawartości
Nerwica.com

siedzenie na forach nerwicowych


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

na co dzień muszę strugać jako taką powagę, robić masę rzeczy, na które nie mam ochoty, i ogólnie udawać dorosłego człowieka.

forum jest dla mnie miejscem, gdzie mogę bezkarnie folgować swojemu infantylizmowi i prowokacyjności, co daje mi psychiczną ulgę. :pirate:

 

no i wielu ludzi tu jest odjechanych, zajebistych wręcz. w rl bym ich nie poznał/nie wiedział, że mogą czuć się podobnie, jak ja. to też jest ok.

do tego kopania wiedzy o prochach, terapiach, sporo dobrych książek z polecenia tutaj znalazłem (o psyche i nie tylko).

 

mi ogólnie pomaga :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiałam się trochę tego forum, bo nie znoszę użalania się, ale wybieram tematy w których piszę w taki sposób, że mi to nie doskwiera :P

czasem takie fora jak to, bardzo psują mi nastrój, wpadam w marazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnityMitford,

bo nie znoszę użalania się,

Bądź czujna, tu prawie w każdym temacie czai się to coś. ;) Powinienem Cie jeszcze przed kimś ostrzec, ale nie wypada, z resztą i tak sama na Niego trafisz. Prędzej czy później. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

No wiesz, zepsułeś dziewczynie niespodziankę. Tak się nie robi. :D Miałem na myśli laureata ostatniej edycji.

 

w sensie nie że mi radochę sprawia że wkurwy łapiesz)

:twisted:

 

deader,

Tylko twój hejt,i sranie ogniem,jest tak czyste,piękny,nieskalany niczym hejt :mrgreen:

Deader i jak Ty podziękujesz, za tak wyrafinowany i oryginalny komplement? Ja bym nie dał rady :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko twój hejt,i sranie ogniem,jest tak czyste,piękny,nieskalany niczym hejt :mrgreen:

Deader i jak Ty podziękujesz, za tak wyrafinowany i oryginalny komplement? Ja bym nie dał rady :lol:

Najpewniej się wkurwię że nie jestem w stanie wymyślić wystarczająco ciętej i śmiesznej riposty :P

 

w sensie nie że mi radochę sprawia że wkurwy łapiesz)

:twisted:

BTW nawet jakby was to samo w sobie cieszyło, to nie mam nic przeciwko, przecież nic tak nie podnosi nastroju jak nieszczęścia innych :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Najpewniej się wkurwię że nie jestem w stanie wymyślić wystarczająco ciętej i śmiesznej riposty

No i wymyśliłeś. :great::D

 

przecież nic tak nie podnosi nastroju jak nieszczęścia innych

Przecież to zwykły ludzki odruch. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×