Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie beznadziejnosci...


Samoven

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim, po pierwsze to mam 15 lat no i chcialem sie zapytac o kilka spraw. No wiec zacznijmy od tego, ze cale zycie mam przejeb)ane, nic mi nie wychodzi, ani w rodzinie, ani w milosci i z znajmymi tez cienko(nie to ze ich nie mam, mam i to duzo, ale to glownie falszywi znajomi). Probowalem sie z tym pogodzic, ale jak widze sukcesy innych, to nie moge sobie z tym radzic. Wiem, ze nie powinenem ale zeby juz kompletnie nie zwariowac ide na kilka piw z znajomymi. Caly czas mysle ze jestem chu(jowy, gdy juz prawie sie z tym godze to mnie nagle dopada takie uczucie zazdrosci, ze innych los lepiej potraktowal. Chyba przyczyna stoi w tym ze niektorzy z znajomych naprawde mnie demotywuja, np moje umiesnienie uwazaja za slabe i to wszystko dlatego ze jestem chudy. Gdy nauczyciel wfu powiedzial ze jestem najbardziej umiesniony w klasie to bylem naprawde zdziwiony. To ze mi z dziewczynami nie wychodzi to juz sie z tym pogodzilem, ale czasem mysle za fajnie byloby miec druga polowke. Mozecie mi cos jakos doradzic zebym umial sobie z tym radzic? Nie piszcie ze to przez to ze mam 15 lat, bo ja o tym wiem, chodzi mi zeby znalesc jakis sposob zebym mogl sobie z tym radzic...

 

Przepraszam za wulgaryzmy, ale jakos musialem to z siebie wyzucic.

Nie moglem znalesc jakiegos bardziej odpowiedniego dzialu na to pytanie, wiec jak cos to prosze przerzucic do wlasciwego :)

Z gory dzieki za odpowiedzi! Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoven, cześć. Raczej idealnego życia to nikt nie ma, każdego dopadają jakieś porażki. Może twój pech polega na tym, że bardziej się nimi przejmujesz. Nie rozumiem życia, więc ci nie doradzę. Nie wiem jaki to ma sens, że jedni mają lepiej, drudzy gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×