Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do Administratora


Gość Maria Magdali

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie spostrzeglam, ze zarejestrowanie sie w tym portalu bylo bledem. Prosze wiec o definitywne wyrejestrowanie mnie. Nie wyrazam tez zgody na przetwarzanie moich danych -oczekuje, ze zostana usuniete wraz z moim profilem. Zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu forum:

6. Z chwilą wypełnienia formularza rejestracyjnego, stajesz się Użytkownikiem forum. Nie ma możliwości kasowania konta, zmiany nicka, czy rejestracji pod drugim profilem (pkt.ósmy) dlatego zastanów się czy w 100% chcesz do nas dołączyć.

Przykro mi, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu forum:
6. Z chwilą wypełnienia formularza rejestracyjnego, stajesz się Użytkownikiem forum. Nie ma możliwości kasowania konta, zmiany nicka, czy rejestracji pod drugim profilem (pkt.ósmy) dlatego zastanów się czy w 100% chcesz do nas dołączyć.

Przykro mi, nie ma takiej możliwości.

 

podetrzec sie mozesz powyzszym regulaminem, nie ma zadnej mocy prawnej, a jedynie porzadkowa.Stosowny przepis RP. znajduje sie tutaj

 

http://www.bip.gov.pl/document.asp?id=10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję rację Pierm77.

Dane osobowe,to wszystkie informacje,na podstawie których można ustalić tożsamość danej osoby.W przypadku tej pani,oczywiście nie ma o tym mowy,ale w innych przypadkach zdarza się...

Regulamin jest ewidentnie sprzeczny z ustawą,która jest obowiązującym prawem i administracja ma obowiązek jego przestrzegania.Użytkownik powinien mieć prawo usunięcia swojego konta,gdy tylko wyrazi taką wolę.IceMan,myślę że doskonale wiesz,że niekiedy kłopotliwy bywa fakt,że ktoś na podstawie treści naszych postów i danych które podaliśmy może ustalić kim jesteśmy...Moim zdaniem powinno się to szybko skorygować i dziwię się,ze taki regulamin w ogóle obowiązuje.Ta kwestia była już kilka razy poruszana :/ i zostało to zlekceważone.

 

Ustawą możesz się też podetrzeć w tej kwestii - autorka tematu wpisując nicka zgodziła się na warunki regulaminu. Coś jeszcze?

 

 

Hm,nie uważasz że trochę śmieszne jest stawianie regulaminu jakiegoś forum,nad prawem krajowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim, ktorzy wyjasnili temu panu, ze nie jest ponad prawem. Dowcipny tez nie jest. Problem usuniecia profilu jest trudny technicznie (ale co mnie to obchodzi?!) -stronke robil pol-amator na gotowych szablonach dostepnych za darmo. A dane osobowe to na przyklad data urodzenia, adres e-mail lub IP i inne tego typu dane, dzieki ktorym mozna osobe bezposrednio namierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając aspekt prawny,to taka postawa administracji,w sytuacji w której usuwane są profile użytkowników wraz z postami (Malcolm i speedcore terror),tylko za to że zaleźli za skórę (wszak posty łamiące regulamin usuwane były na bierząco) to czysta hipokryzja.A hipokryzja mnie drażni (niezależnie od tego w czyim wykonaniu).

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podetrzec sie mozesz powyzszym regulaminem

Ustawą możesz się też podetrzeć w tej kwestii - autorka tematu wpisując nicka zgodziła się na warunki regulaminu. Coś jeszcze?

 

oj zeby to nie bylo Tomka forum,to bym ci pokazal, "co jeszcze" od strony prawnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dane osobowe to na przyklad

(...i tu wytłumaczę na ile potrzebna była reakcja administracji):

data urodzenia

możesz ją w każdej chwili zmienić - nikt głowy nie urwie jeśli tam pojawi się w twoim profilu 1 stycznia 2007

adres e-mail

po włączeniu opcji ukrywania adresu e-mail może on być widoczny jedynie dla administracji, która zapewnia, że takich danych nie publikuje

IP

jak wyżej - również niedostępny dla użytkowników forum

 

Muszę jeszcze dodać, że usuwanie konta nie usuwa postów. I takiej możliwości żadne forum dyskusyjne nie oferuje. I w tej kwestii należy uważać na to jakie dane pisze się na "publicznym". Dlatego też niejednokrotnie moderatorzy usuwają z postów dane takie jak numery telefonów. W związku z tą sytuacją wyjątkowo przychylę się do prośby autorki tematu, w przypadku danych innych niż podane powyżej proszę o kontakt PW i ustalenie jakie dane jeszcze mogą pozwolić na zidentyfikowanie jej tożsamości.

A hipokryzja mnie drażni

też nie jestem jej zwolennikiem (rozumiemy się - mam nadzieję)

oj zeby to nie bylo Tomka forum,to bym ci pokazal, "co jeszcze" od strony prawnej.

Pogróżki sobie możesz odpuścić bo za mały tu na to jesteś. Poza tym takie sprawy się załatwia z kulturą, bo do tej decyzji przyłożyli się wszyscy oprócz ciebie.

 

Co do zmiany regulaminu - wymaga to nakładu pracy całej ekipy funkcyjnych forum, niestety ze względu na okres świąteczno-noworoczny większość jest nieobecna lub rzadko pojawia się na forum. W nowym roku nad tym popracujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie problemy.....zupełnie jak dzieci w przedszkolu.... Jak nie macie co robić to poprzeglądajcie książki, pobudujcie z klocków, lub ubierzcie kalosze i idźcie poskakac po kałużach... a nie robicie sztuczna awanture o jakies dane osobowe. Jeżeli pani Magda martwi sie tak o swoja prywatnosc to niech lepiej odłaczy internet i wyrzuci komputer za okno... bo nawet po usunieciu jej konta....ślad jej obecności zostanie (a po za tym od takich spraw o ile mi wiadomo jest PW).

A najlepszym sposobem na anonimowosc w sieci jest nieposiadanie komputera...

 

PS. Proponowałbym wkleic tutaj kodeks prawny w formacie PDF, aby kazdy z uzytkowników forum mógł sie z nim zaznajomić.... Ogólnie mówiac - jestescie smieszni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak usilnie sie starasz robiac ze mnie jaja to niech ci bedzie,odpowiem w twoim styl

za mały tu na to jesteś.

powiedziala niedouczona miernota ktorej sie wydaje ze ma jakas wladze - zrobimy zawody ? tylko czekam na to, przynajmnej co do Tomka bede mial czyste sumienie bo ci dalem szanse wyjscia z twarza.

 

 

Poza tym takie sprawy się załatwia z kulturą

co wlasnie pokazales powyzej wciskajac uzytkownice ciemnote i robiac sobie jaja zpozostalych mowiac ze polskim prawem moga sobie dupe podetrzec (a wiesz kolego ze na to jest paragf -print screeny u mnie ;P)

 

 

bo do tej decyzji przyłożyli się wszyscy oprócz ciebie.

 

mierna manipulacja miernego czlowieczka. Kazdy widzi powyzej od ktore momentu zmiekly ci nogi. Nawet taka miernota jak ty, wie ze wystarcza 3 skargi od roznych osob w pewnym urzedzie i tego forum nie ma, przy najmniej do momentu zakonczenia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się koguciku. Z tobą nie rozmawiam, robisz z igły widły. A w czym ty chcesz robić ze mną zawody? O regulamin którego nie napisałem? Jak chcesz to wojuj ale zaszkodzisz Tomkowi - nie mnie. Ja w tym regulaminie nawet jednego punktu nie napisałem.

Kazdy widzi powyzej od ktore momentu zmiekly ci nogi

Pomyłka. Nie jestem autorem regulaminu i nie odpowiadam za to. Nogi mi nie zmiękły a do decyzji przekonała mnie inna kwestia - nie mam zamiaru jej zdradzać przed tobą. Lepiej zajmij się czymś innym. Ochotników mających zbawić świat na siłę nie potrzebuję. Screenami też mnie nie strasz. Ja mam do dyspozycji kopię forum zawierającą obrazę publiczną skierowaną do mojej osoby. Lepiej nie zaczynaj wojny która ciebie nie dotyczy.

 

Tymczasem czekam na jakiekolwiek info od autorki tematu na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem czekam na jakiekolwiek info od autorki tematu na PW.

 

Cel osiagniety temat moze zostac zamkniety.

 

p.s. z laski swojej nie zaslaniaj sie Tomkiem z jednej strony a probojac straszyc (miedzy nami bzdurami) z drugiej.Nawazyles piwa, sam go wypij,a nie wycieraj sobie nim geby.Choc na chwile przestan sie bac

 

 

a i co do kogucika to nie zeraj sie z dowcipem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel osiagniety temat moze zostac zamkniety.

Tego tematu nie powinno być. Takie sprawy załatwia się TYLKO na PW. Nikim się nie zasłaniam. Nie naważyłem piwa i nie boję się, bo kogo - ciebie? Darujmy sobie dalszą dyskusję. Zamykam temat (korzystając z jedynej twojej słusznej sugestii).

 

Epilog całej historii: Nie dostałem wiadomości na PW od autorki tematu, widocznie usatysfakcjonowało ją to wszystko, co mogła zrobić z poziomu swojego profilu (bo tyle jak na razie zrobiłem). Więc nie wiem o co była cała awantura. Widocznie mam nauczkę na drugi raz że takie tematy powinny od zarodka lądować w koszu, bez zbędnej dyskusji. //IceMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×