Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszego dla Ciebie i brata :D
aa właśnie, zapomniałam o bliźniaku! to się dołączam :)

 

cześć rella, od kilku dni coraz poważniej zastanawiam się nad telefonem do Witkowskiej i umówieniem się na prywatną wizytę, bo kiepsko :/ chociaż dziś nawet tak spoko, neutralnie.. a jak u Ciebie?

 

Aranjani, jak to u mnie, wstałam znowu o 11.00 (i tak sukces, że przed południem). Odkąd brat wynajął

mieszkanie w mieście, to nie ma mnie kto motywować do wstania o 8.00..ale jutro chyba się do niego wybieram, poza tym mam zorganizować urodziny dla jego córki, haha już to widzę, jak chyba rok już nie piekłam żadnego ciasta. A kiedyś uwielbiałam piec, gotować..no nic, nie będę jęczeć tylko na siłę się zabiorę do pracy, mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę kilka słów o obecności mojego brata na forum o fobii społecznej. Napisał tam, że nie uważa się za nienormalnego i normalność to jest wg niego pojęcie względne. Został raczej potraktowany mało elegancko, więc nie dziwię się, iż zniechęcił się do for internetowych o tej tematyce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem bezczelnie zbudzony przez koszmar o 7, normalnie wstaję o 11 zwykle, ale za to genialny był to koszmar- strzelałem do jakiejś opętanej przez demona niewiasty i jak się jak mnie dorwała, po czym znów przysnąłem i znów z nią walczyłem :shock: chyba jeszcze zwiększę dawkę sertraliny jeśli ona takie emocje zapewnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ReibenJa po Elicei mialam ciekawe sny ;) teraz raczej zadnych, wyjatkiem dzisiejsza noc, kiedy snilo mi sie ze caluje sie z jakims nauczycielem (?), nie pamietam czy znanym z realnego swiata, pamietam tylko ze bylo to baardzo niesmaczne, ponadto wypadl mu ząb i mialam go ciągle w ustach..haha. sorry, ze obrzydzam Wam obiad ;p

Idę konczyc zupe brokulowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×