Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niezdecydowanie


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Moim własnym dziwactwem i jednocześnie moim dramatem jest niezdecydowanie. Objawia się ono obecnie we wszystkich dziedzinach mojego własnego, także wg. mnie marnego życia. Zanim cokolwiek zrobię muszę stoczyć wewnętrzną wojnę. Dla przykładu: Odkładałem kilka lat na wymarzony model samochodu i kiedy mam już kasę nie mogę się kurwa przemóc aby go kupić... Miałem, piękną i mądrą dziewczynę to sobie wmówiłem, ze chyba na nią nie zasługuję i chuj wszystko strzelił...Zanim wyjdę na miasto muszę sam sobie wmawiać, ze jest to uzasadnione wyjście. Nawet w pracy wszelkie moje posunięcia są poprzedzane wewnętrznymi sporami. Powoli mam już tego dosyć ponieważ takie niezdecydowanie przechodzi na coraz bardziej błahe sprawy... Niezdecydowanie jakie w sobie wyhodowałem doprowadza mnie, czuję do całkowitej destrukcji emocjonalnej, której w żaden znany mi sposób nie mogę zapobiec. Ogólnie jestem bardzo wkurwiony zaistniałą sytuacją i chuj mnie strzela jak znowu mam sobie tłumaczyć, że takie, a takie działanie będzie dla mnie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to takie nieokreślone obawy, jeśli chodzi o samochód. To wcale nie takie proste wydać tyle pieniędzy, które się oszczędzało wiele lat. To zrozumiałe. Nie wiem na ile przemyślałeś zakup, ale niezdecydowanie może płynąć z wątpliwości nad potrzebą nowego auta.

 

Jeśli chodzi o dziewczynę to sprawa jest trudniejsza. Być może podświadomie przewidywałeś, że związek może się rozpaść? Jak myślałeś, że na nią nie zasługujesz to miałeś jakąś sensowną podstawę?

 

Wmawianie sobie czegoś nie jest z reguły dobre. Pytanie po co chodzisz do miasta, żeby się dobrze bawić? Jak ja mam wątpliwości tego rodzaju to się zastanawiam, czy to co robię ma sens. Jeśli chodzi o chodzenie po knajpach to w ostatnich latach jak chodziłem to chyba na siłę, już tego nie robię, chyba, że w rzeczywiście fajnym gronie. Osobista dygresja.

 

 

Sprawy, które opisałeś są istotne. Myślę, że nawet wychodzenie do miasta może mieć znaczenie. Ja bym się zastanowił nad swoimi motywami w tych rzeczach. Pewnie już to robiłeś, ale nic więcej nie potrafię doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×