Skocz do zawartości
Nerwica.com

wpływ ipmrezowania na samopoczucie


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

a ja kiedys po alkoholu czulam się dużo lepiej (mozna bylo poimprezować, chcialo się wychodzic z ludzmi), a ostatnio mi sie przestawilo i po wypiciu nawet niewielkiej ilosci, czuje sie srednio, wlaczaja mi się lęki itd. Wiec wystrzegam się :)

 

No a kac, wiaodmo - to juz inna sprawa. Zawsze po wiekszej imprezie, kolejny dzien trzeba bylo spisac na straty i tyle. A teraz juz chyba mi szkoda tak tracic te dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa,

Ja też wystrzegam alko (nie piję ani kropli od ponad 2 miechów), chociaż uzależniony akurat od tego to nie byłem. Po prostu też już nie ma tego poprawiającego nastrój działania. Wszystkie wypite browarki w domu powodowały kiedyś fajne samopoczucie, lepszy humor, pozytywne nastawienie do świata i ludzi, ale jakoś od roku zauważyłem, że to zbawienne działanie zaczęło znikać i zacząłem się po prostu upijać na smutno jak to się mówi. Po za tym alko mocno osłabia mi wolę, co jest mi bardzo nie na rękę w obecnym trybie życia. Pożegnałem się więc z procentami, choć w połowie sierpnia zrobię wyjątek, żeby się trochę oderwać od tej szarzyzny. Potem z powrotem abstynencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×