Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, no z tego co mi wiadomo to chyba od zawsze :mrgreen:

No tak, przecież Wisła jest długa i nie płynie tylko przez Warszawę. :D

 

-- 22 cze 2013, 11:38 --

 

Jakoś tak bardziej mi się Wisła kojarzy z Warszawą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, wiesz, tylko przeraża mnie powrót. Zawsze w weekendy wieczorem jak się wraca autobusem cuda sie w nim dzieją (bo ja mieszkam na obrzeżach i wracam podmiejskimi). Nie chce obrażać tutaj ludzi mieszkających na wsi... ale to co wyprawiają w środkach komunikacji co poniektórzy to jest na prawdę szczyt chamstwa i buractwa :roll:

 

-- 22 cze 2013, 11:40 --

 

Kestrel, hahahaha :yeah::mrgreen::mrgreen::mrgreen: dobre :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce obrażać tutaj ludzi mieszkających na wsi... ale to co wyprawiają w środkach komunikacji co poniektórzy to jest na prawdę szczyt chamstwa i buractwa :roll:

Ja mieszkam na wsi i już w ogóle nie jeżdżę autobusem, bo strach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewice

 

To mi przypomina ówczesną legendę o smoku,który chodził w poszukiwaniu dziewic do pożarcia w polskich gimnazjach....po paru latach smok zdechł z głodu

(przepraszam,musiałem :bezradny::mrgreen: )

:lol::lol: jesteś aż tak głodny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, tylko przeraża mnie powrót. Zawsze w weekendy wieczorem jak się wraca autobusem cuda sie w nim dzieją (bo ja mieszkam na obrzeżach i wracam podmiejskimi). Nie chce obrażać tutaj ludzi mieszkających na wsi... ale to co wyprawiają w środkach komunikacji co poniektórzy to jest na prawdę szczyt chamstwa i buractwa

 

25yuswsw28295.gif

 

Nawet na zadupiu u mojej matki gdzie obecnie siedze robią jakąś impreze,piknik rodzinny, (tak naprawdę tam bawi się próchno i faktycznie rodziny które nie mają co robić z bachorami,młodzież "bawi się" (chleje na umór) w barze niedaleko plebanii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ale czasami się nie da... ostatnio była niefajna sytuacja jak facet zaczął demolować drzwi bo jego podchmielony kumpel nie zdążył wsiąść do autobusu bo potrzeba fizjologiczna była silniejsza... "wsiedli" na kierowcę tak, że aż żal... jakiś podchmielony starszy pan zaczął kierowcę wyzywac od CH*** idt itp. Biedny starszy facet tak się zdenerwował że zatrzymał autobus i powiedział, że dalej nie jedzie... wtedy dopiero zaczeła się jazda... podeszłam do kierowcy i zaczełam z nim gadać... jednocześnie besztając tego starego dziada... w końcu ruszył. Żal mi go było jak cholera... mówił, że 36 lat jezdzi i ma rok do emerytury ale nie wie czy wytrzyma...

 

-- 22 cze 2013, 11:53 --

 

Saraid, ja w szkole? nie... skonczylam edukacje :mrgreen: Teraz to tylko Uniwersytet Trzeciego Wieku :yeah:

 

Kestrel, hahaha :mrgreen: Życie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio była niefajna sytuacja jak facet zaczął demolować drzwi bo jego podchmielony kumpel nie zdążył wsiąść do autobusu bo potrzeba fizjologiczna była silniejsza... "wsiedli" na kierowcę tak, że aż żal... jakiś podchmielony starszy pan zaczął kierowcę wyzywac od CH*** idt itp. Biedny starszy facet tak się zdenerwował że zatrzymał autobus i powiedział, że dalej nie jedzie... wtedy dopiero zaczeła się jazda... podeszłam do kierowcy i zaczełam z nim gadać... jednocześnie besztając tego starego dziada... w końcu ruszył. Żal mi go było jak cholera... mówił, że 36 lat jezdzi i ma rok do emerytury ale nie wie czy wytrzyma...

Dziwnie znajome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×