Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nut, wejdź na użytkowników i zobacz kto jest najstarszy.

 

Na pewno masz ciekawe cechy :D

Np. ten brak awataru. Widzę nonkonformizm i chęć stawiania na swoim. Nie baczenie na szczegóły, a stawianie na konkretne cele. :mrgreen:

 

Do mnie też masz niechęć?

 

-- 12 cze 2013, 00:30 --

 

tahela, już się teleportujesz? Nie zapomnij fazera :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze niechytry.gif

 

Z ciekawszych rzeczy mogę powiedzieć, że 2 lata temu trafiłam na pierwsze forum tego typu. Później doszły kolejne i kolejne...co się źle skończyło

I tak z miejsca gdzie mnie nie chcieli trafiłam do miejsca gdzie mnie nie będą chcieli(to za jakiś czas) czyli Tu:>

 

noł-lajf poziom master 8)

 

starczy na dziś, potrzymam się na uboczu jeszcze, poobserwuje was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle zeby nie byłø, euforia raczej trwa krocej niz moje ciezkie dni, od 3 dni wymiotuje i sie 'obzeram' chociaz miałam postanowienie nie robic tego w czerwcu... myslalam,ze juz jestem o krok blizej;(

Dnie spedzam z dzieciakami w parku,uwielbiam je i czuje to samo...

Mam problem z seksem i ogolnie czuje sie jak mega dziwolag :why::why::why: ... Kolezanka ma mnie gdzies, dobra kolezanka jest daleko.

Chciałabym nauczyc sie zyc z tym wszystkim, nie czekac kiedy to minie... :blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla:

Jak jest ktos chetny udzielic mi pewnych informacji na temat seksu i nie bedzie skrepowany moimi pytaniami czekam na wiadomosc, musze sie troche podpytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie biore zadnych lekow,nie byłam nawet jeszcze na zadnej terapii od kiedy jestem w Hiszpanii, Wybiore sie w swoim czasie, poki co nie mam na to zadnych mozliwosci,pracuje 100% dnia.

 

U mnie to dziwne, jest tu jakas kobieta ktora ma dziwne uczucia co do penisa? Nie chce na niego patrzec, wstydzi sie lub brzydzi lub boi go dotykac? Przepraszam,ze tak wale z mostu,ale jestem w kropce. To brzydzi raczej nie, bardziej sie boje. chciałabym, ale sie boje. Chciałabym dac z siebie wszystko a kiedy dochodzi co do czego to trzesa mi sie nogi...i nie ma nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×