Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

beladin, to dopiero ona musi się cieszyć że jej brat tak daleko mieszka :mrgreen:

 

Bianka78, ale mam ładną siostrzyczkę :D:yeah: a tak na marginesie ja się własnie nie potrafię fochowac... nie raz bym chciała np fochnąć się na mojego... ale obrażanie się w ogóle mi nie wychodzi :roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, :mrgreen:

 

beladin, on silniejszy ;) nie no nie bije go ;) napisałam tylko, że czasami mu by się przydał taki strzał na otrzeźwienie ;)

A poza tym dogadujemy się świetnie i były sytuacje, w których pomógł mi niesamowicie, dlatego wiem że możemy na siebie liczyć :)

 

Bianka78, :mrgreen:

miałam pytac... co masz na obiad? bo ja myślę i myśle i nie moge nic wymyślec a pasowało by cos zrobic jak mój głodomór wróci z pracy :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, mniam :) zrobiłabym ale kurcze mielone mam zamrozone... i się nie zdązy rozmrozic... ale jutro chyba spróbuje :)

tak tak... i tak nikt się nie zgłosił... nie chcą takich fajnych siostrzyczek to nie :mrgreen:

 

-- 17 sty 2013, 15:51 --

 

beladin, kidyś też tak było między nami... może i u Ciebie się to kiedyś zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, Pijesz wódke ??!! :shock::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:;)

Później mykam do sklepu to kupie :D Jaka chcesz? Czystą czy jakąś smakową? (osobiscie bardzo rzadko pije wódke bo nie lubie ale polecam soplicę orzech laskowy + mleko... mniam drineczek :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×