Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam kochani i proszę o pomoc.


eweeels

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Ewelina. W tym roku kończę 18 lat. Choruję na niedoczynność tarczycy ( chorobę Hashimoto ) i nadciśnienie tętnicze. Jakiś miesiąc temu przechodziłam anginę i wszystko zaczęło się od tamtego momentu. Bardzo bolało mnie lewe ucho. Pózniej była ta cała gadka o końcu świata, byłam bardzo zestresowana i pojawił się ucisk głowy nad lewym uchem. To nie ból, a ucisk, który powoduje dyskomfort. Od jakiegoś czasu mam stany lękowe, jestem przygnębiona, ciągle poddenerwowa, trzęsę się, myśle o śmierci, odczuwam 'gule' w gardle, czasem ciężko mi oddychać, mam problem z zasypianiem, jestem osłabiona i ciągle sie martwie czy to guz.. ;/ nie mam innych objawów guza, jakieś 3 tyg. temu byłam u okulisty, mam wade, ale dno oka ok, lekarz nic nie mówiła. Robiłam równeiż morfologie - w normie. Jestem pod stałą opieką endokrynologa i kardiologa, przyjmuje leki i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, co sie ze mną teraz dzieje. Mam też napady gorąca, ciągle się'nakręcam' wpisujac objawy w internecie i szukajac sobie choroby. Wybieram się do lekarza. Jak myślicie czy to jest nerwica? .. Jestem osobą wrażliwą, kiedyś bylam pelna zycia, teraz jestem przygaszona. Brałam melisse, ale mama kazała mi ją brać tylko przed snem. jak brałam 3x dziennie pomagało, ucisk znikal. POMOCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×