Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to nie halo coś żeby tyle czekać.

no raczej..dziewczyna pokazala ze ma Cie gdzies. Rozumiem, ze nie odpisala tego samego dnia bo to sie zdarza ale trzy tygodnie?

 

Ale to tak jest z dziewczynami. Chciałem na poważnie to się mną zabawiano :( Gdy wchodzę w niezoobowiązujące znajomości to jest normalnie ;) Jakaś dziewczyna i to nawet sama często napisze.

Zaprosi mnie na pogaduchy, piwo, imprezke, jakieś spacery. I co tam u niej w życiu otwarcie poopowiada i się wyżali nawet :smile: I tak samo ja napiszę, zadzwonię. Niezobowiązujące znajomośći a każdy się zobowiązuje aby traktować siebie nawzajem normalnie :oops: I jakoś w taki sposób się żyje. Już nie mówiąc o tym, że dziewczyny same proponują mi bez skrępowania seks :shock: No najważniejsze jest to że mam świadomość że nie jestem jakąś zabawką bo właśnie tak się czułem przez tyle lat. Nieodpowiadanie na sms lub bardzo długie nie wróci bo ja nie mam zamiaru do tego wracać! Nie wyobrażam sobie związku z dziewczyną której nie stać na drobny gest i odpisać na sms :roll: Jestem zadowolony z tego jak jest obecnie. Ja się przejechałem na dziewczynach i nigdy więcej. Tyle lat straciłem i nie będę kolejnych tracić. Nie ma co się przejmować zachowaniami dziewczyn bo szkoda czasu a żyć trzeba dalej ;):105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, częściowo mam tak jak Ty. Kiedyś, dziewczyna, na której mi zależało, zabawiła się mną. Nie będę wchodził w szczegóły, ale nie było to zbytnio przyjemne. Kiedyś, pamiętam, że bardzo się starałem nawiązywać poważniejsze kontakty z dziewczynami, które mi się podobały. Teraz jestem raczej na nie zamknięty, nie staram się o nic, bo to i tak zawsze kończy się w negatywny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na poważnie to się mną zabawiano :( Gdy wchodzę w niezoobowiązujące znajomości to jest normalnie ;)

moze masz wtedy mniejsze oczekiwania i tak sie nie spinasz wiec znajomosc rozwija sie naturalnie?

Ja się przejechałem na dziewczynach i nigdy więcej.

Ale to chyba normalne nie? W ten sposob nabiera sie doswiadczenia zyciowego.. uczysz sie i dziewczyn i siebie. Zamiast czuc zal, ze nie odpisala Ci przez trzy tygodnie juz wiesz, ze glupota jest tyle czasu czekac z nadzieja. No chyba , ze tylko zbierasz doswiadczenia ale sie na nich nie uczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na poważnie to się mną zabawiano :( Gdy wchodzę w niezoobowiązujące znajomości to jest normalnie ;)

moze masz wtedy mniejsze oczekiwania i tak sie nie spinasz wiec znajomosc rozwija sie naturalnie?

Ja się przejechałem na dziewczynach i nigdy więcej.

Ale to chyba normalne nie? W ten sposob nabiera sie doswiadczenia zyciowego.. uczysz sie i dziewczyn i siebie. Zamiast czuc zal, ze nie odpisala Ci przez trzy tygodnie juz wiesz, ze glupota jest tyle czasu czekac z nadzieja. No chyba , ze tylko zbierasz doswiadczenia ale sie na nich nie uczysz?

 

Nie mam mniejszych oczekiwań. Bo w sumie tu i tam oczekuję, że dziewczyna będzie mnie traktować tak jak ją. Ja nie wystawiam na spotkaniach to i ona. Ja odpiszę na sms to i ona. Jeśli ona nie potrafi spełnić takich banalnych rzeczy to jak tu myśleć o niej poważnie? :shock:

 

Tak zbieram doświadczenie. Staram się nie czuć żalu. Tyle z tego się nauczyłem, że nie warto zaczynać żadnego związku bo przeważnie skończy się niepowdzeniem. Nawet na początku będzie widać, że nic z tego nie będzie. No bo gdy dziewczyna ma problem napisać jednego sms-a 3 tygodnie to jaki ma być z tego związek? Przecież w tym czasie mogę zapoznać sobie dziewczynę do niezobowiązującej relacji, która nigdy mnie nie wystawi na spotkaniu czy nie ma mowy żeby mi nie odpsiała na ważnego sms-a :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale wyciąganie wniosków na temat natury kobiet na podstawie własnych niewypałów to jest droga ku jakiemuś staro-flustro-kawalerstwu i wiecznymi kłótniami na forum z kobietami urażonymi tymi teoriami.

Nie wiem do jakiej kategorii zakwalifikowałaby mnie kobieta, która by nie mogła od dawna znaleźć chłopaka i stwierdziła że ogromna większość jest pakerami albo przemądrzałymi typkami.

Wydaje mi się że jednak jeśli facetowi bardzo zależy na związku i potrafi czekać godzinami już na samym początku to może raczej odpychać dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale wyciąganie wniosków na temat natury kobiet na podstawie własnych niewypałów to jest droga ku jakiemuś staro-flustro-kawalerstwu i wiecznymi kłótniami na forum z kobietami urażonymi tymi teoriami.

Nie wiem do jakiej kategorii zakwalifikowałaby mnie kobieta, która by nie mogła od dawna znaleźć chłopaka i stwierdziła że ogromna większość jest pakerami albo przemądrzałymi typkami.

Wydaje mi się że jednak jeśli facetowi bardzo zależy na związku i potrafi czekać godzinami już na samym początku to może raczej odpychać dziewczynę.

 

 

No ale coś w tym jest ;) Ja nie mam zamiaru brnąc w niby "poważne" relacje z kobieta jeśli sama nie wie czego chce. No i zachowuje się niepoważnie.

 

"Wydaje mi się że jednak jeśli facetowi bardzo zależy na związku i potrafi czekać godzinami już na samym początku to może raczej odpychać dziewczynę" - Można to jakoś przetłumaczyć? Nie rozumiem coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie mam mniejszych oczekiwań. Bo w sumie tu i tam oczekuję, że dziewczyna będzie mnie traktować tak jak ją. Ja nie wystawiam na spotkaniach to i ona. Ja odpiszę na sms to i ona. Jeśli ona nie potrafi spełnić takich banalnych rzeczy to jak tu myśleć o niej poważnie? :shock: "

 

 

Z tym w pełni się zgadzam.. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje mi się że jednak jeśli facetowi bardzo zależy na związku i potrafi czekać godzinami już na samym początku to może raczej odpychać dziewczynę" - Można to jakoś przetłumaczyć? Nie rozumiem coś :D

Chodziło mi o sytuacje typu:

a) Muszę mieć dziewczynę bo nie potrafię być samemu

b) Nie mam własnej godności

c) Facet jest "zbyt miły"

d) Ktoś uzależnia się od drugiej osoby

Wydaje mi się że takie przesłanki będą jakoś odbierane przez kobietę i raczej odpychały. To jest tylko moja intuicja w tej sprawie bo, jak już wiele razy pisałem na tym forum, sam doświadczenie mam praktycznie zerowe. Może jakaś kobieta mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

 

Punkt A - wcale go nie rozumiem, na siłe to nawet wystarć się nie idzie.. :shock:

 

B - Powinien miec godnośc chłopak..

C- fakt, to czasami odstrasza, wtedy zapala się lampka ,ze czegoś oczekuje, dlatego jest miły zbytnio..

 

D- niestety takie sytuacje się zdarzają , trzeba nie doprowadzać do takich stanów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock::shock:

 

 

 

Z takim myśleniem to powodzenia.. :hide:

Obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku.. gdy Ci to się znudzi..

 

 

A możliwe, że masz rację. Lecz z ręką w nocniku byłem w pewnym sensie przez kilka lat gdy myślałem, że z dziewczyną da się na poważnie. A aktualnie jestem zadowolony. Mam zaufanie do drugiej osoby. Nie ma tych głupich gierek ze strony dziewczyny. Każdy wie czego chce. Popisać można czy się spotkać bez problemów. Według mnie tą są plusy ;)

 

-- 05 sty 2013, 00:17 --

 

silence_sadness Nie rozumiem zbytnio dlaczego się tym szokujesz :P Według mnie związek z dziewczyną nie powienien być katorgą :-| Ja z kolegą czy koleżanką mogę się bez przeszkód dogadać a z własną dziewczyną to mam mieć problemy :D Pamiętam jak kiedyś dziewczyna twierdziła, że jest chora i się okazało, że kłamała. Ja się martwiłem o nią i nawet nie było po co :( Gdybym ja bym okłamywał, że jestem chory to by miała pretensje :D Lub odpisywała 2 tygodnie lub dłużej bo ponoć czasu nie miała :D Tyle, że napisała o tym po tych 2,3 tygodniach zamiast normalnie napisać, że nia ma czasu :-| Chociaż nie móc znależć pół minuty na krótki sms? Ale nie wnikam już :D Gdyby takie coś robić dziewczynie to by awanturę zrobiła pewnie :mrgreen: A jak do znajomośći bez zobowiązań to normalnie się zachowują. Ja wybieram normalną opcje dla mnie :brawo:

 

-- 05 sty 2013, 18:12 --

 

:shock::shock::shock:

 

 

 

Z takim myśleniem to powodzenia.. :hide:

Obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku.. gdy Ci to się znudzi..

 

 

A możliwe, że masz rację. Lecz z ręką w nocniku byłem w pewnym sensie przez kilka lat gdy myślałem, że z dziewczyną da się na poważnie. A aktualnie jestem zadowolony. Mam zaufanie do drugiej osoby. Nie ma tych głupich gierek ze strony dziewczyny. Każdy wie czego chce. Popisać można czy się spotkać bez problemów. Według mnie tą są plusy ;)

 

-- 05 sty 2013, 00:17 --

 

silence_sadness Nie rozumiem zbytnio dlaczego się tym szokujesz :P Według mnie związek z dziewczyną nie powienien być katorgą :-| Ja z kolegą czy koleżanką mogę się bez przeszkód dogadać a z własną dziewczyną to mam mieć problemy :D Pamiętam jak kiedyś dziewczyna twierdziła, że jest chora i się okazało, że kłamała. Ja się martwiłem o nią i nawet nie było po co :( Gdybym ja bym okłamywał, że jestem chory to by miała pretensje :D Lub odpisywała 2 tygodnie lub dłużej bo ponoć czasu nie miała :D Tyle, że napisała o tym po tych 2,3 tygodniach zamiast normalnie napisać, że nia ma czasu :-| Chociaż nie móc znależć pół minuty na krótki sms? Ale nie wnikam już :D Gdyby takie coś robić dziewczynie to by awanturę zrobiła pewnie :mrgreen: A jak do znajomośći bez zobowiązań to normalnie się zachowują. Ja wybieram normalną opcje dla mnie :brawo:

No i według mnie rozwiązania naprostsze są najlepsze :smile: Po co wychodzić z siebie aby mieć dziewczynę? No właśnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×