Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z samym sobą


login2093

Rekomendowane odpowiedzi

witam od dawna mam problem z sobą a mianowicie chodzi o mój pedantyzm.

od pewnego czasu pedantyzm był tylko w internecie a teraz przechodzi na moje życie w realu

zacznę od początku kiedyś grałem w grę Metin2 , gdy zobaczylem po raz pierwszy tą grę wszystko w niej się wydawało takie idealne, na forum loginy, styl pisania graczy i administracji był na wysokim poziomie no nie wiem jak to ująć, podobały mi się ich nicki no i wszystko wydawało mi się tam takie perfekcyjne i w grze również

i dzisiaj tak mam, że musze czyscic historie przegladania, ostatnio uzywane dokumenty, kosz, zakladam miliony kont email po czym tego samego dnia je usuwam bo stwierdzam, ze nie są idealne, tak samo z nickami w grze metin2, zmieniam je, albo staram sie pisać ładnie, jak coś mi nie wyjdzie zaczynam od nowa czyli nowa poczta, nowa postac, czyszcze historie na kompie itp.... po napisaniu tego tematu pewnie tez wyczyszcze historie i ciasteczka

chcialbym miec poczte, konto w grze takie abym nie musial go zmieniac ciagle bo nigdy nie wbije w tej grze odpowiedniego poziomu czego bym bardzo chcial

od pewnego czasu zaczynam usuwac z tel polaczenia, wiadomosci tapete i wszystko inne, nawet pliki z mp3 i pendrive usuwam bo chce miec wszystko czyste i od nowa pomocy nie chce tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica natręctw. Też coś takiego mam i wiem że jest niełatwo.

Musisz zacisnąć zęby i powstrzymać się od tego ciągłego poprawiania, kasowania i usuwania. Wiem że to jest bardzo męczące

Jeśli będziesz miał napięcia(a pewnie tak się zdarzy) znajdź swój własny, indywidualny sposób na rozładowanie. Oczywiście nie szkodząc sobie i innym.

Z czasem powinno cię coraz mniej kusiło. Ale na to potrzeba dużo czasu

Silna wola przede wszystkim. Ja w ten sposób wyzbyłam się większości męczących natręctw

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×