Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, ja to wole taki artystyczny nieład :D może już nie tak hardcorowy jak bokserki na lampie , ale na półkach czemu nie :D siostra nie sprząta , a po co , a na co :nono:

 

-- 29 gru 2012, 23:07 --

 

luk_dig, jeśli właściciel oficjalnie potwierdzi taką informacje , to ok ... ale ja mam pewien zapis w kontrakcie ... dobra i tak już za dużo powiedziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, ja pracuję dla wielkiej gigantycznej spółki piszącej masowy posty na forach, jak napiszę do konca roku jeszcze sto to dostanę premię :D

Tomcio Nerwica, dobra nie sprzątam, robie bałagan od nowa 8) i nawet jakieś gacie zawieszę na lampie a co :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuję dla wielkiej gigantycznej spółki piszącej masowy posty na forach, jak napiszę w do konca roku jeszcze sto to dostanę premię

Warto jeszcze dodać , że za nasz wizerunek forumowy i treść postów odpowiadają spece od pijaru ;) żeby trochę rozreklamować forum i robić wszystko aby na nim cały czas coś się działo .Dlatego też wymyślili kłótliwe , mroczne i szalone rodzeństwo , które ma dostarczyć użytkownikom rozrywki ;) a teraz czas dopić kawę , dopisać jeszcze kilka postów żeby wyrobić normę , a następnie wyjść z siedziby " nerwica.com " i cieszyć się wypłatą za tą przyjemną robotę :D ... chociaż ja wiem czy taka przyjemna , krzesła trochę niewygodne i przez to mnie łupie w krzyżu , ale publicznie nie będę narzekał na szefa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, nie , ale ch*j raz na jakiś czas można się wysilić i napisać post dwu zdaniowy :P

Snejana, spokojnie pewnie znów pomyślą , że robimy sobie jaja i nie domyślą się , że tym razem to prawda :twisted:

trudnych współpracowników

ja byłem milszy i na krzesła narzekałem :roll::P

masony

Scarlett Johansson na Tvn :105: przełączcie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×