Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

inbvo,

 

Chłopak w Twoim wieku gdyby chciał to w końcu zrobiłby coś z sytuacją , która go męczy

 

ja chcę i co mogę zrobić?

 

Nie wiem jakiego uzyć tu dokładnie słowa.. Dla mnie to robienie z siebie człowieka nieudolnego..

 

W tej kwestii gołym okiem widać , że NIC nie potrafisz bo ciągle tylko narzekasz ..

to robię z siebie nieudolnego czy jestem nieudolny?

 

bardzo mnie to załamuje że nikt nie potrafi tego zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness,

 

Ej!! Nie chce abys popadal w zalamanie z tego wzgledu , ze napisalam kilka gorzkich slow.. :(
możesz być pewna jednego: nie jesteś powodem mojego załamania, ani nie będziesz powodem mojego załamania, nawet w 0,1%. nie Ty.

 

Wlasnie staram sie jakos to zrozumiem tylko tego mi nie ulatwiasz..
ja wiem że to co piszę ludzi denerwuje. zdaję sobie z tego sprawę. można mówić że to skrajny pesymizm, a ja po prostu mówię prawdę, co myślę. mówię szczerą prawdę.

 

i przez ostatnie 1/2 roku na tym forum starałem się nie być pesymistą (naprawdę).

 

ale jak mam Ci to ułatwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty... :shock: Jak to zabrzmialo.. :?

to znaczyło tyle, że coś innego jest powodem mojego stanu.

 

"ale jak mam Ci to ułatwić?"

 

Nie musisz mi niczego udowadniac...

 

inni doradza Ci lepiej...

no to już nie wiem. nie wiem właściwie czego potrzebuję. nie wiem co powinienem robić. nic już nie wiem.

 

kolejna sprawa: dlaczego jest tak, że jak ktoś napisze, że jest nieszczęśliwie zakochany i ciągnie o tym wątek, że nikt go nie pokocha, że życie nie ma sensu, to wszyscy mu współczują.

a jak ktoś ma takie problemy jak ja to piszą że się użala.

 

ale ja dobrze wiem dlaczego tak jest. bo tego stanu doświadcza mało ludzi i nie potrafią tego zrozumieć.

a np. nieszczęśliwej miłości większość populacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo,

 

Chłopak w Twoim wieku gdyby chciał to w końcu zrobiłby coś z sytuacją , która go męczy

 

Nie wiem jakiego uzyć tu dokładnie słowa.. Dla mnie to robienie z siebie człowieka nieudolnego..

 

W tej kwestii gołym okiem widać , że NIC nie potrafisz bo ciągle tylko narzekasz ..

 

 

Siddhi, Akurat nadeszła taka chwila... Czasami się zdarza.. :D

 

no tak dziewczyny tego nigdy nie zrozumieją bo one się nie musza starać o seks,związek tylko wybierają lub odrzucają kandydatów choć nie będę tu usprawiedliwiał bezczynności Inbvo czy mojej własnej. Facet nigdy nie zrozumie zgwałconej dziewczyny a kobiet 20 paro letniego czy 30 letniego prawiczka nawet nie wiem jakby się starała, bo jej się wydaję że nie ma nic prostszego jak je stracić bo przecież niby o seks tak łatwo dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak dziewczyny tego nigdy nie zrozumieją bo one się nie musza starać o seks,związek tylko wybierają lub odrzucają kandydatów
nie zamieniasz się czasem w amfce... dziewczyny (niektóre) też mają z tym problem.

 

Facet nigdy nie zrozumie zgwałconej dziewczyny a kobiet 20 paro letniego czy 30 letniego prawiczka nawet nie wiem jakby się starała, bo jej się wydaję że nie ma nic prostszego jak je stracić bo przecież niby o seks tak łatwo dziś.

Stereotypy, niektórzy rozumieją wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

 

Wypraszam sobie! Jak juz piszesz to nie wypowiadaj sie za kazdego okey??

 

W tej chwili wszystkie dziewczyny wrzuciles do jednego wora i jakie to one zle i w ogole..

 

Twoja aluzja jest bezpodstawna .. :shock:

 

Czytasz w myslach?? Ze wnioskujesz , ze na kobiety/dziewczyny nie ma nic prostszego niz sex.. :shock:

 

 

W tej chwili jestes niesprawiedliwy i ohydny.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zamieniasz się czasem w amfce... dziewczyny (niektóre) też mają z tym problem.
no do amfce mi jesze troche brakuje, wiem że nie wszystkie kobiety tak mają łatwo, ale na pewno lepiej niż faceci w tym względzie bo kulturowo jest uwarunkowane że faceci są zdobywcami i starają się o kobiety a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

 

Wypraszam sobie! Jak juz piszesz to nie wypowiadaj sie za kazdego okey??

 

W tej chwili wszystkie dziewczyny wrzuciles do jednego wora i jakie to one zle i w ogole..

 

Twoja aluzja jest bezpodstawna .. :shock:

 

Czytasz w myslach?? Ze wnioskujesz , ze na kobiety/dziewczyny nie ma nic prostszego niz sex.. :shock:

 

 

W tej chwili jestes niesprawiedliwy i ohydny.. :?

 

źle mnie zrozumiałaś, zresztą pisałaś że inbvo ma iść do burdelu. Nie chodzi mi o to że dziewczyny są łatwe czy coś w tym stylu tylko że to one decydują gównie o dostępności seksualnej pewnie gdyby dziewczyny miały mózgi facetów to by świat był jedną wielką orgią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S podrywane.. Ale one rowniez jak nie wiesz pierwsze daja sygnaly chlopakom...

 

To dziala w dwie strony...

 

-- 07 lis 2012, 19:56 --

 

źle mnie zrozumiałaś, zresztą pisałaś że inbvo ma iść do burdelu. Nie chodzi mi o to że dziewczyny są łatwe czy coś w tym stylu tylko że to one decydują gównie o dostępności seksualnej pewnie gdyby dziewczyny miały mózgi facetów to by świat był jedną wielką orgią

 

 

 

 

Tak, napisalam tak.. A doczytales sie ne co nizej jak to podsumowalam..

 

 

 

Widze , ze w tej kwestii sie nie dogadamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że nieśmiałym, zalęknionym facetom ciężko kogoś poznać, nawiązać relacje a dziewczyny nawet o tych samych cechach nie mają z tym problemów o ile obracają się wśród ludzi i nie wyglądają strasznie.
nawet nie o nieśmiałość chodzi, tylko o brak okazji do poznawania i tej brak umiejętności. tyle i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja otrzymywałem sygnały ale takie wyraźne to np od 120 kg 50-latki albo od gejów. ;)

hehe, najwyraźniejszy sygnał jaki kiedyś dostałem (i w sumie jeden z niewielu) to był od jakieś 45-50 letniej babki z obwisłymi ramionami i ogólnie strasznie brzydkiej, spytała mnie czy nie chcę być jej seks kolegą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że nieśmiałym, zalęknionym facetom ciężko kogoś poznać, nawiązać relacje a dziewczyny nawet o tych samych cechach nie mają z tym problemów o ile obracają się wśród ludzi i nie wyglądają strasznie.
nawet nie o nieśmiałość chodzi, tylko o brak okazji do poznawania i tej brak umiejętności. tyle i nic więcej.

teraz mam podobnie z tym brakiem okazji ale do 25-tki miałem tysiące okazji do poznania , imprez, kobiet wokół a nie skorzystałem teraz myślę że bym skorzystał ale to minęło i nie wróci więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×