Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dziwny przypadek.


Cell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dziwny problem od lipca tego roku.

W owym sierpniu przeciąłem sobie palec, dość głęboko, do tego brudnym narzędziem.

Nie zszywałem tego, po prostu zabandażowałem, mój sąsiad powiedział, że mogę się nabawić tężca, trochę się przestraszyłem , więc poczytałem o objawach w internecie.

Następnego dnia dziwnie się czułem, jakbym się przeziębił, do tego lekko bolał mnie brzuch, w nocy się obudziłem, ciężko mi się oddychało.

Normalnie miałem wszystkie objawy tężca, potem jakby sztywniał mi kark i bolała mnie szczęka.

Od tego czasu zaczęło moje "piekło". Oczywiście tężca nie miałem, ale po zagojeniu rany, potem lekko się przeciąłem jak pracowałem na ogrodzie, znów zaczęły się te objawy. Tak się działo z każdą następną raną, w końcu postanowiłem zaszczepić się na tężec, po tym czasie objawy przestały się pojawiać.

2-3 tygodnie temu, jakoś dziwnie się czułem, wydawało mi się, że boli mnie serce, oczywiście poszukałem w internecie o chorobach sercowych.

Od tamtego dnia zacząłem mierzyć ciśnienie i tętno, wieczorami miałem dość niskie i myślałem że zaraz całkiem serce mi przestanie bić.

Kładłem się spać i nie mogłem zasnąć, gdyż miałem wrażenie, że mogę się nie obudzić rano.

Od jakiegoś czasu boli mnie też gardło i wieczorami mam stany podgorączkowe, przeczytałem, że może być to nowotwór (chłoniak).

Poczytałem o objawach i oczywiście teraz już je mam, nie wiem czy iść do lekarza, czy po prostu to zbagatelizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej jak dla mnie to są objawy nerwicy i natręctw.Ja nie mogę czytać ani słuchać o chorobach(np. jak coś mnie boli) bo za godzinę mam już objawy i boje się.Myślę,też ze warto jest wybrać się na terapię jesli badania masz w porządku,zapewne Twoje pojawiające się objawy somatyczne powodowane są podświadomym lękiem przed śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×