Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mgła...


stresik

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :angel:

 

Mamy jesien , zbliża się zima... ostatnio jadąc samochodem zdarzyło mi się wjechać w pasmo kilku kilometrowej mgły... wzbudziło to spory niepokój we mnie... ( mam z.o + n.l ) dziś sprawdzając pogode zauwazylem ze bedzie znowu mgla... budzi to we mnie lęk... a jak jest u was ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dziwny temat, co to ma do zaburzeń psychicznych? ;) Ja uwielbiam mgłę, jest piękna...

 

 

Wiele.. mgła od wieków powoduje lęk... zreszta wiele osób cierpi na fobie związane z mgła... ja pamietam do dzis kiedy podczas jazdy w mgle dostalem mega ataku... zostalo mi to do dzis... sam nie wiem dlaczego ... jak widze w pogodzie mgle... oddech przyspiesza... serce wali... pot mnie oblewa... to chyba nie jest normalne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy stres wywołany u Ciebie poprzez mgłę wyniknął z mgły, czy z utrudnionych warunków jazdy. Ja jeżdżę sporo i w miarę szybko, ale jeżeli wjeżdżam w mgłę typu "Mleko" to zwalniam i na luzie bezstresowo sobie "taśtam" bo po co się stresować (a jest czym) że niezauważymy pieszego, rowerzysty... Nie ma co się przejmować, jest mgła więc sobie zwalniasz do ilu tylko Tobie pasuje.

 

Ja osobiście nie mam z tym problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam od poczatku zaburzen problem z tym ze nie dotre do szpitala albo karetka nie dotrze do mnie... nie mieszkam od lat w Polsce i w w ciagu roku karetka byla u mnie raz... nie jezdze do szpitala... ale kiedy pojawia sie mgla czuje niepokoj... nie dojada... nie dojade... nie pomoga mi... etc.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam od poczatku zaburzen problem z tym ze nie dotre do szpitala albo karetka nie dotrze do mnie... nie mieszkam od lat w Polsce i w w ciagu roku karetka byla u mnie raz... nie jezdze do szpitala... ale kiedy pojawia sie mgla czuje niepokoj... nie dojada... nie dojade... nie pomoga mi... etc.. :(

 

Nawet jeżeli Ty nie będziesz w stanie dojechać, to uwierz mi oni dojadą ;) Tak że nie masz się o co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgła potrafi być niebezpieczna

jak wjeżdżam w mgłę to zwalniam do 100

 

Hah :lol::lol:

Tupolev też miał podobne przeżycia.

 

 

Stresik Myślę , że najwięcej w sprawie mgły dowiesz się od Pana Macierewicza. :roll:

 

A tak na poważnie , myślę że zwalczanie swoich słabości jest powracaniem do sytuacji które powodują lęk. Nie ma lepszej terapii jak mierzenie się ze swoimi lękami pracując nad samym sobą. Zaś uciekanie od lęków powoduje ich częste nasilanie i jaki kolwiek brak na ich zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×