Skocz do zawartości
Nerwica.com

Syndrom pustego gniazda?


kasia40

Rekomendowane odpowiedzi

witam .mam 40 lat 1wsze objawy depresji mialam kilka lat temu ...jakos dawalam sobie z tym rade ..5 lat temu syn wyprowadzil sie do holadi a rok temu mlodszy odszedl i peklam ,,moie zycie zaczelo nie miec sesu ..zamknelam sie przed calym swiatem pomal;u krok po kroku stracilam znajomych nie odbierajac tel i otwierajac dzwi ...4 miesiace siedze w domu na chorobowym ..i nie wiem co dalej staram sie byc silna godz dwie potem to samo bezmoc .potrzebuje wsparcia moze uda mi sie nabrac sily tu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasia40, Pomyśl odwrotnie jaki maiła byś problem gdybyś popełniła błąd w wychowaniu i synowie nie opuścili by gniazda. Czemu nic nie napisałaś o Twoim mężu ? Myślę ,że terapia pozwoli Tobię odciąć pępowinę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki świat jest niesprawiedliwi moja mamma ma 66 lat a nie może się doczekać wyprowadzenia 30 letnich synków a tu dużo młodsze kobiety mają odwrotny problem. :twisted:

 

-- 11 paź 2012, 23:47 --

 

Kasia 40 powinnaś być dumna że synowie tak wcześnie się usamodzielnili no ale jak oni byli dla Ciebie całym życiem i ich nie ma blisko to może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×