Skocz do zawartości
Nerwica.com

lęk przed szpitalem jak sobie radzić?


mm8255

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie... i tak się zastanawiam jak walczyć z lękiem przed szpitalem. Konkretnie chodzi mi o sytuacje jaka miala miejsce około 2-3 miesięcy temu. Zachorowałem... i trafiłem na 3 dni do szpitala. No 1 dzień było ok...nie panikowałem. Ale dostałem jakiegoś "szału" 2 dnia. Że jestem w obcym miejscu, że nie mam grama prywatności to mi najbardziej dokuczało - 5 osób na sali, pielegniarka co godzine... Tej nocy nie spałem wogóle... dostałem takiego lęku że myślałem żeby stamtąd wogóle się "ewakuować". Nie potrafie odpowiedzieć dlaczego ale... mój żołądek odmówił posłuszeństwa wymiotowałem a właściwie to były "próby"... Po trzech dniach jak wróciłem do domu to myślałem że się popłacze ze szczęścia i spałem około 16h... Minęło trochę czasu teraz patrzę na tą sytuacje i aż mi wstyd za to co tam wyrabiałem... Po powrocie ze szpitala mialem przez 3-4 tygodnie momentami szybkie bicie serca do 120/min oraz od tego momentu nasilił mi się lęk przed czymkolwiek - ten o którym pisałem w poprzednim poście...

O co chodzi? Dlaczego tak reagowałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales atak lekowy ,tyle zdarza sie w sytuacjach duzego ,nadmiernego stresu z ktorym sobie na obecna chwile nie radzimy jesli to odosobniony incydent to spokojnie,jesli bedzie sie powtarzal do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×