Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy!! :( Kołatanie serca,Omdlenia,zawroty głowy


qqlukipp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem tu nowy i prosił bym o wyrozumiałość .

A wiec Moje problemy z zdrowiem zaczęły się w marcu tzn.

byłem na imprezie mocno popiłem na 2 dzień straszny kac i wypiłem piwo i poszedłem się położyć myśląć ze lepiej się poczuje a osłabłem jeszcze gorzej, na drugi dzień wstałem ale strasznie słabo się czułem poszedłem coś zrobić koło domu i przy wysiłku zakreciło mi się w głowie. prawie upadłem i od tego momentu moje problemy się zaczeły.

tzn Kołatanie serca zawroty głowy bule serca dretwienie rąk omdlenia .

Asz znalazłem się w szpitalu porobili mi ekg wszystko ok, echo serca ok, tylko w krwi znalezli białe krwinki

poziom potasu miałem 4.0 ale kreciło mi się w głowie magnezu nie wiem. wyszłem ze szpitala oczywiscie osłabiony

i po letkim wysiłku objawy wróciły :(

poszedłem do lekaża rodzinnego przepisał mi potas magnez pomogło jak reką odją ale na chwile :(

przepisał mi Kalipoz 391 mg jonów magnezu i 130 janów magnezowych brałem po 1 tablce dziennie na początku pomagało ale po tyg 2 dalej słabo się czułem zmierzyłem potas i wyszedł 3.7 biorę leki i spada ?? nic brałem dalej

i po 3 tyg i po 1 dniu odstawienia słabość omdlenia kołatanie serca wruciły tak jak by wogule sie nie uzupełniał poszedłem do lekaza przepisał mi aspargin ale on wogule na mnie nie działa brałem 4 tabletki i nic asz znalazłem sie w nocy w szitalu :(

na drugi dzien poszedłem do lekaza przepisał mi kalipoz i powiedział ze muszę go już brać do konca życia :( musiałem wziąść 3 tab żeby pomugł teraz biorę po 2 tabletki dziennie ale czasami dalej słabo się czuje :( eeg głowy miałem robione wszystko wyszło w normy.

już nie wiem co mi jest prosze o pomoc :(

usg brzucha w normie

nerki wątroba trzustka w tarczyca wszystko ok a magnez i potas ucieka

jakies 2 dni temu zbadałem sobie morfologie i potas wyszedł mi 3.4 ponizej normy :(

biorę leki a spada nadal :(już nie wiem o co chodzi

proszę o pomoc już nie mam sił chodzę tylko od lakarza do lekarza :(

jeden mówi ze to nerwica. drugi ze wypłukałem sobie minerały z komórek.

nie wiem gdzie szukać pomocy :(

a mam dopiero 22 lata :(

dodam jeszcze ze kiedys strasznie sie pociłem w nocy i od dłuszedo czasu chodziłem taki osłabiony ale biez tych objawów.

Proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqlukipp, "jeden mówi ze to nerwica. drugi ze wypłukałem sobie minerały z komórek." Nie dziwi mnie to. Ja osobiście odradzam jakiegokolwiek stawiania sobie diagnozy. Postaraj się o dokładne informacje od lekarza. Wręcz żądaj ich - to Ci się należy. Powiedz co czujesz i że szukasz pomocy. Powiedz o tym w jakich sytuacjach najczęściej Ci się to przydarza, pomyśl sam co może to powodować i powiedz że to nie są Twoje wymysły.

Forum nie służy stawianiu diagnoz. Możesz zapytać experta ABC zdrowie - może Ci odpowie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×