Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obrzydzenie ciażą. Czy ktoś ma?


kataba

Rekomendowane odpowiedzi

wchodzę w taki wiek, ze mogłabym założyć rodzinę, ale myśl o ciąży sprawia, że zamyka mi się gardło i oczy zalewaja łzami. Jest to dla mnie najbardziej podła rzecz jaka może spotkać zdrową osobę. Jak można na własne życzenie przez to przechodzić? Nie moge nawet patrzeć na te wielkie brzuchy. Jak mi się pojawi jakaś reklama z ciążarną to nerwowo zamykam stronę. Nie wiem czy mam o tym powiedzieć chłopakowi. Wszystkim się wydaje że to takie normalne a z mojej perspektywy to są miesiace horroru i operacja przez które nie muszę przecież przechodzić. W głowie mi się nie mieści, że coś żywego miało by ze mnie wyjść. Boję się że w przyszłości pod presją otoczenia zdecyduję sie zajść w ciąże i popełnie samobójstwo jak tylko zobaczę że we mnie coś jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z chłopakiem dymaj się w kondonie

jeśli chłopakowi zależy na stosunku komfortowym niech uchlasta se jajca albo nici ze stosunków

jeśli najdzie cie ochota na posiadanie dziecka to przecież wszystkie sierocińce,domy dziecka,szpitale psychiatryczne gdyby miały gumowe ściany...

nie mówiąc o badaniach prenatalnych i aborcji w wypadku "fajnych genów" dziecka kiedy zajdziesz na własne życzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×