Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica problem


Hooligan123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisalem tu juz wiele postow, jednak nie bardzo uzyskalem jakas pomoc. Nerwica zrojnowala moje zycie :( Mam 22 lata w nerwice wpadlem jakies 2.5 roku temu. Mialem napady paniki , lęk itd. Zaczolem to leczyc tabletkami. Po 3 miesiacach leczenia uznalem ze jestem zdrowy i przestalem brac leki. Po jakis 2 albo 3 miesiacach zalamalem sie po stracie bliskiej osoby, zaczolem pic , wszystko wrocilo. Pozniej probowalem wrocic do lekow , raz bralem raz odstawialem i pilem. Jestem bardzo zalamany poniewaz na dzien dzisiejszy jest 100 razy gorzej. Pije do dzis nie potrafie przestac, dzisaj powiedzialem sobie ze koncze z tym. Myslalem nad odwykiem ale niechce tam trafic. Mialem w zeszlym roku okresy ze nie pilem miesiacami jak bralem anafranil. Teraz poprostu niechce brac lekow bo to nic nie daje. Nie potrafie wychodzic z domu na trzezwo bo mam lęki stres , scisk zoladka strach o swoje zdrowie , natretne mysli itd. Alkohol juz wogule mi nie smakuje pije go na sile zeby sie tylko uspokoic. W dni ktore nie pije biore tabletki na uspokojenie ale to nic nie daje :( Nie umiem jesc , wymiotuje , zoladek mam scisniety , mam duzo natretnych mysli ze musze cos sprawdzac iles razy , powtarzac rozne rzeczy itd. Do tego stres lęk i ten paniczny strach o swoje zdrowie i zycie. Chce isc na psychoterapie ale niewiem czy to pomoze. Robilem wszystkie badania i fizczynie wszystko jest dobrze. Co moze sie stac jak nie bede tego leczyl? Macie jakies sposoby zeby poczuc sie normalnie spokojnie i normalnie funkcjonowac bez nerwow? Prosze kogos o porade. Najbardziej sie obawiam co z tego moze sie stac. Boje sie poprostu ze tego steru jest za duzo juz i cos mi sie stanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×