Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a ciaza??


Gość isabella_28

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekawa jak radzilyscie sobie z ciaza itd itp.Ja raczej sobie nie wyobrazam tego dlatego nie planuje dziecka.Napady lekowe nie daja zyc a co dopiero bedac w ciazy.Do tego porod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie nerwice mam stwierdzona od prawie 2 lat a dziecko urodzilam niecale 8 miesiecy temu i dalam rade:) nie jest tak zle naprawde ,poza tym jest tutaj taki watek na temat strachu przed ciaza i nerwica bo tam troche napisalam a nie chce sie powtarzac. zaraz wkleje linka jak znajde:)

 

tokofobia-strach-przed-ci-i-porodem-t13055.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawa jak radzilyscie sobie z ciaza itd itp.Ja raczej sobie nie wyobrazam tego dlatego nie planuje dziecka.Napady lekowe nie daja zyc a co dopiero bedac w ciazy.Do tego porod.

 

Długo myślałam czy mam na ten post odpisać, bo nie jest mi łatwo akurat tym doświadczeniem się dzielić :cry: Jestem chora na nerwicę lękowa od paru ładnych lat, ale uświadomiłam to sobie dopiero 2 miesiące temu, kiedy miałam juz bardzo silne ataki lęku i paniki. Ponad rok temu byłam w ciąży,ale niestety jej nie donosiłam :cry: Nie wiem, może gdybym wiedziała co mi jest i leczyła tą cholerną nerwicę byłoby ok...a może nie... Odnośnie mojej osoby, znając swój organizm wiem, że na tą chwilę kiedy dopiero zaczynam leczenie i w obecnym stanie nie ma mowy o zajściu w ciążę, chociaż tego bardzo chcę. Nie chcę Tobie absolutnie nic doradzać ani straszyć i zrobisz jak uważasz.Każdy organizm jest inny,wiem że dla niektórych osób z nerwicą donoszenie ciąży i urodzenie dziecka nie było problemem, a wręcz często kobiety czuły się nawet lepiej. Ja czułam się bardzo kiepsko i objawy nerwicy podczas ciąży się jeszcze nasiliły, a lekarz stwierdził że jeśli innej przyczyny nie było to bardzo prawdopodobne, że nerwica przynajmniej się przyczyniła, o ile nie była powodem poronienia.

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×