Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja mama jest miła tylko po alkoholu


k@rol@jn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie chcę wyjść na przewrażliwioną, ale jednak postanowiłam tutaj napisać. Moja mama zawsze się potrafi do czegoś przyczepić. Jest dla mnie miła tylko po alkoholu (a bardzo rzadko pije). Pamiętam że gdy byłam chora, a moi rodzice pojechali na imprezę pisałam z moją mamą. Cytuję:

J: mam tylko 38° :) nie jest źle

M: trzymaj się córeczko. Dasz radę.

Gdy dzień później wyszło mi 38,7° zaczęła na mnie krzyczeć, że sama się o to prosiłam.

Dwa dni temu miałam urodziny i wtedy nie krzyczała, była naprawdę dobra dla mnie, ale dzień po urodzinach wszystko wróciło. Krzyczała, docinała mi na różne sposoby.

z pozoru wygląda to na śmieszne, ale gdy tylko przypomnę sobie te sytuacje jak np. Te po alkoholu, nie sposób jest mi się nie wzruszyć.

Rozmawiałam z nią o tym, wszystkiego się wypiera, czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Pewnie jest tak, że po alko masz swoją prawdziwą mamę. Po alko. Która kocha Cię, szanuje i martwi się o Ciebie. Taką, jaka sama chciałaby być i JEST. Gdzieś w głebi siebie. Gdyby stało Ci się coś poważnego BYŁABY i bez niego. Znam trochę życie. Jeśli jednak ma z tym już problem (sposób na lepsze samopoczucie) nie zwlekaj. Przeprowadź poważniejszą rozmowę narażając się na konflikt nawet. Cel uświęca środki. I uszy do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×