Skocz do zawartości
Nerwica.com

Już nie wiem co robić :(


Desirre

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno wróciłam z Holandii , miesiąc tam był dla mnie koszmarem. Chciałam spróbować po prostu nie dałam rady :( wróciłam też z powodu na mamę ale nie wiem jak jej pomóc. Ma swoje pieniądze a i tak nie płaci za mieszkanie , przyszło pismo o nakazie eksmisji . Nie mieszkam z nią , :( przecież nie mogę ciągle spłacać jej długów a spłaciłam już nie jeden i to nie mały ciągle jej pomagam.Całe życie myślę tylko o innych , mam 30 lat nie mam męża dzieci ( dwa razy poroniłam ) , poroniłam chyba z nerwów tak mi się wydaje bo jak to inaczej wytłumaczyć, mam dwie siostry jedna od dwóch lat nie utrzymuje kontaktu żadnego z mamą , druga ponad rok jest za granicą i każda ma wszystko w dupie bo inaczej tego nazwać nie potrafię. Jestem w związku który jak tak dalej będzie legnie w gruzach. Nie mam ochoty jeść bo i po co :( nic nie sprawia mi radości :( znajomych też nie mam , ciągle siedzę w domu. Bo po co wyjść do kogo ? Do mamy żeby usłyszeć że płacić nie będzie bo dostanie inne mieszkanie? Wyjazd za granicę to było moje marzenie , chyba myślałam że uwolnię się od wspomnień a jednak nie . W domu ciągle od swojego chłopaka słyszę że nic nie robię , obiad sam do garnka nie wpada prawda? Samo się nic nie posprząta , pies sam na spacer nie wyjdzie . A robię naprawdę dużo , codziennie obiad z dwóch dań , posprzątane , ciepło w domu. Jak pracowałam w Pl to wychodziłam o 9 do pracy wracałam na 21 i co zastawałam w domu? Bałagan itp ja już nie mam nerwów do tego wszystkiego , jak wylądowałam w szpitalu bo zakułam się w stopę , operacja była potrzebna i mc czasu w szpitalu to też byłam sama :( to tylko cześć mojej historii chciała bym zniknąć i już .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×