Skocz do zawartości
Nerwica.com

jesten dnem


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to pomaga czasem ... wiem dziwne , ale jak ktoś mnie tak porządnie opierdoli i nawyzywa od nieudaczników i powie , że nic nie robie ze swoim życiem , to działa to na mnie mobilizująco , zamiast zdań typu " tak nie jest , poradzisz sobie , przesadzasz jak zwykle , wszystko da się naprawić a to co zepsułeś wcale nie było takie złe " wole " zjeb*ałeś po całości , jesteś debilem albo bierzesz się za swoje życie albo wypierd.alaj najlepiej na drugi świat , bo tu nikogo nie obchodzi twoje użalanie się nad sobą " :D to , że na mnie coś takiego działa , oczywiście nie musi pomagać wszystkim , ale ja już tak mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny21lat, hehehe . no i słusznie. też się boję czasami. ;)

 

i co zrobisz ze swoją głupotą? zmobilizowało Cię to do jakiegokolwiek działania? czy będziesz się użalać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresyjny21, ja raczej cie nie zbluzgam bo cie nie znam specjalnie. Ale u mnie to jest tak, że brakuje mi obiektywnej oceny mojej osoby. Nikt nie powie: wyglądasz na zmęczonego, pewnie nie chce ci się grać z nami w piłkę. Prędzej usłyszę, co tam u ciebie, co będziemy robić. No to ja nie powiem że nic mi się nie chce, bo to już będzie użalanie się.

 

A tak poza tym, to na prawdę chcesz żeby ci wypominać? Może by ci to pomogło, zawsze jakaś odmiana. Ale to nie ode mnie, nie lubię przytykać innym, bo sam nie czuję się lepszy czy mądrzejszy. A nawet jak bym był mądrzejszy to szkoda by mi było molestować słabszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej! a czy zasadzil wam kiedys ktos pozadnego kopa w d...? czy wasze uzalanie sie nad soba wynika tylko z tego ze przyjnujecie obelgi od kogos a nie umiecie mu pozadnie odpyszczyc? kurde ludzie jestescie zdrowi macie rece,fridge rozumu ruszcie tylki I pokazcie tym ktorzy was ponizaja ze tez cos potraficie. Sposob na stracenca,zalamac rece I powiedziec ze sie nie da albo po co probowac cos zrobic chocby ze swoim zyciem skoro I tak mi nie wyjdzie,masakra. Ja osobiscie wtedy w takich momentach sobie myslalem np o dzieciach z Afryki ze nie maja co jesc,o ofiarach wojen,bez nog,rak. Co taki czlowiek czuje, jak on dopiero musi cierpiec I czuc sie nie potrzebny? a wy jeden z drugim jak macie cialo w calosci to wziac sie za siebie I z*****ć,bo zyjemy tak jak nam sie podoba a nie tak zeby komus sie podobalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×