Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc


Lagren1979

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Robert . Nie wiem co mi jest ostatnio ale czuje się coraz gorzej bo chyba nigdy nie było dobrze :). Teraz aktualnie trochę lepiej bo wziolem jakaś tabletkę na efedrynie a one poprawiają mi jakoś humor .

Jestem uzależniony od alkoholu , znaczy tak mi się wydaje bo piłem bardzo dużo ale trzy lata temu bylem na odwyku i od tego czasu nie pije . Nie licząc tego ze jak bylem na ostatnim urlopie zaczolem pic sobie nervosol ale tak od butelki do czterech na raz ale to zdarzyło się tylko kilka razy , plus raz jak poszedłem na imprezę wypiłem sobie setkę wódki bo myślałem ze nerwy spowodują ze się rozlecę . Przez ponad rok po odwyku nie brałem żadnych środków na polepszenie nastroju żadnych leków czy narkotyków bp po roku nastrój miał się poprawić ale się nie poprawił .

W przeszłości brałem tez sporo narkotyków na samym początku marihuana i amfetamina plus tabletki extazy ale jakoś z tego wyrosłem i samo przeszło . Potem (po kilku latach) była kokaina i heroina ale po odwyku kokainy już nie brałem a heroinę tylko raz na parę miesięcy a ostatnio w święta wziolem tylko dwa machy i nie chciało mi się więcej . W święta spróbowałem tez cracku i było super poczułem się tak jak powinienem się czuć , poprawiłem na sylwestra ale już nie było tak fajnie bo samodzielnie nie umiem tego dobrze zapodać (chodzi o palenie nie branie w żyle chodź dalekiej przeszłości brałem dożylnie amfetaminę ) . I wiem ze crack tez nie jest rozwiązaniem bo szybko uzależnia . Gdzieś od dwóch lat żeby się zrelaksować pale marihuana znowu ale to tez nie wyjście . Ostatnio starałem się przestać ale zrobiłem się bardzo nerwowy i zdołowany wiec pale od nowa . Ale może jest jakaś inna rada bo marihuana tez nie rozwiązuje problemu w sposób w jaki bym chciał .

Dodam ze mieszkam w UK i prowadzę normalne życie , ostatnio kupiłem lepszy samochód , wynajolem ładniejsze mieszkanie ale to nie poprawiło mi samopoczucia . Mieszkam sam czyli problemem mogła by być samotność ale tez chyba nie bo jakieś dwa miesiące temu zamieszkała ze mną dziewczyna ale nie chciałem jej na dłużej . I nie chce nikogo dopóki jakoś tego co mam w środku nie ogarnę .

Wiem ze pisze chaotycznie ale nie potrafię inaczej , dobrze ze ktoś wymyślił te słowniki bo poprawiają błędy ortograficzne których ja nie jestem w stanie dostrzec a robię ich masę . Ma ktoś jakąś diagnozę i rade a może pytania ? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagren1979, z deprechy to co druga osoba próbuje wyjść sięgając po alko/dragi ale to niestety nie pomaga, tylko generuje uzależnienia. Nie rób tego. Nikt Ci zaocznie nie powie jaki masz problem z psyche, bo powodów obniżonego nastroju może być mnóstwo. Musisz sie udać do specjalisty, żeby Cie zdiagnozował. Inaczej się będziesz kręcić w kółko, bo jest źle ale nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×