Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


GUUL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :!:

Na forum jestem zarejestrowany już długo, ale dopiero teraz mam ochotę coś napisać.

Od roku walczę ze schizofrenią i jak na razie z marnym skutkiem. Słyszę głosy i mam problemy z kontaktami z ludźmi. Nie wychodzę prawie z domu. To tak ogólnie o mojej chorobie.

 

Zarejstrowałem się głównie, aby poznać ludzi z podobnymi problemami i wymienić się doświadczeniem, poradzić się.

 

Jeżeli ktoś chce popisać (niezależnie na co choruje) to zapraszam na pw i mail. Mam teraz dużo czasu, więc chętnie z kimś popiszę. Nawet o pogodzie jeśli chce.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

GUUL

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUUL, siemka. Też moim problemem jest schizofrenia. Mimo, że jestem w remisji to dotykają mnie wspomnienia z czasu psychozy oraz niezaleczona choroba mojego ojca. Napisz coś więcej może. Jaką masz świadomość choroby np. oraz jakie masz plany na rehabilitację. To już jedna z poważniejszych chorób. Depresja może przejść, a z tą chorobą niestety nie ma tak łatwo. Paskudna sprawa, szkoda że wciąż tak mało jest zbadana ta choroba. A przede wszystkim słabo wiadomo jak ją leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×