Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niezrozumiała moja reakcja...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak poznam jakąś kobietę i po 1-2 spotkaniach okaże się, że nawet gdy ja nie chcę już kontynuować znajomości to i tak źle się z tym czuję i mam doła, że nie wyszło...Jakoś mnie żal i smutek mimo wszystko dopada, nie mówiąc o tym gdy dostaje kosza

 

Potrafię nie dostać pracy/stracić ją, nie zdać egzaminu, zrobić coś niemądrego i mnie to praktycznie nie rusza. Ale w tej potencjalnie bliskiej relacji dopada mnie smutek i poczucie że już nigdy nie poznam nikogo...Mimo tego, że nie pierwszy raz to się zdarza i zawsze poznam kogoś fajnego. A jednak w głębi jak widzę zdjęcia tych kobiet co się zalecałem to mi przykro się robi.

 

Mam jakieś wewnętrzne poczucie, że wystarczy mi, że ktoś ze mną jest na dobre i złe i wspiera. Reszta dla mnie to naprawdę pikuś.

To mnie trochę martwi, bo tak jakbym był trochę uzależniony, albo jakaś głęboka niezaspokojona potrzeba...

 

Czy może mieć to coś wspólnego z osobowością zależną albo czy brak sukcesów w tej materii raczej uderza w poczucie własnej wartości i pewności? Bo sam już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×