Skocz do zawartości
Nerwica.com

Już nie daje rady.


Gość Kiddarknes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam już siły mam 35 lat z tego 8 spędziłem z zakonie wystapiłem od tego czasu nie mogę dojśc do siebie . W zakonie dotkneła mnie depresja leczyłem się długo z 3 lata prywatnie zarzywałem leki chodziłem na terapie ale ona pomagała mi na krótko kiedy wystąpiłem z zakonu zakończyłem terapie bo nie miałem już z czego płacić za nią z początku czułem się dobrze ale jest we mnie potworny lęk przed życiem nie wierze w swoje możliwości i dlatego trudno znależć mi pracę uważam że sobie nie poradze że się nie nadaje najchętniej wziołbym pracę najgorsza nawet sprzątanie bo boje się że w lepszej sobie nie poradze. Skończyłem szkołę cukierniczą ale już długo nie pracuje w zawodzie, potem zrobiłem szkołe dla pr. socjalnych ale w zawodzie wogóle nie pracowałem, w zakonie ukończyłem szkołę dla instruktorów terapii uzależnień ale certyfikatu nie zrobiłem nie mogłem nigdzie znależć pracy bo większośc woli przyjąc specjalistów do pracy i tak wszystko się wali .

Już nie mam siły nie wiem co robić z miesiąca na miesiąc czuje się kiepsko co kolwiek mnie spotka mysle że źle się skończy prosze was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kiddarknes!

 

Przede wszystkim powinieneś ze swoimi objawami udać się do lekarza psychiatry, który rzetelnie Cię zdiagnozuje i zaproponuje odpowiednie leczenie. Podejrzewam, że możesz cierpieć na depresję, stąd samokrytycyzm, pesymizm, niska samoocena, brak motywacji, smutek i przygnębienie. Obawiam się, że same leki nie wystarczą, że potrzebna będzie psychoterapia. By nie płacić, możesz skorzystać z pomocy na NFZ. Wsparcia możesz szukać także w centrum interwencji kryzysowej albo dzwoniąc pod darmowy telefon zaufania dla dorosłych nr 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html). Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×