Skocz do zawartości
Nerwica.com

zwiększenie dawki leku na nerwice lękową


samotna w tłumie

Rekomendowane odpowiedzi

W połowie grudnia byłam w bardzo ciężkim stanie-każdy z Was napewno wie o co chodzi bo raczej wszyscy tutaj to przeżywali.Lekarz przepisał mi sertraline 50mg i relanium żebym sie wyciszyła.Po tygodniu odstawiłam relanium i zaczęłam uczyć się panowac nad sobą a po około 3 tygodniach wystąpiła u mnie taka euforia że sama nie mogłam już ze sobą wytrzymać bo byłam obrzydliwie szczęśliwa :yeah: ale ten stan trwał 3 dni.Po tych 3 dniach mąż stracił pracę i zaczęły sie stresy a po tygodniu ja straciłam pracę.Starała się panowac nad sobą ale oczywiście nerwy brały górę :cry: Od tygodnia mąż pracuje a ja chodzę do pracy na pół etatu,wszystko zaczęło sie powoli układać aż do wczoraj gdy zdałam sobie sprawę,że znowu nie panuję nad nerwami,wszystko mnie wyprowadza z równowagi,zaczęło mnie znowu boleć serce a w żołądku pojawiło się nie przemijające uczucie strachu i mam wrażenie że docieram powoli do punktu wyjścia z przed leczenia :zonk: I w tym momencie docieram do mojego pytania co robić?Iść do lekarza żeby zwiększył dawkę leku?Czekać aż samo się to wyciszy czy może będzie już tylko gorzej?Staram się nie panikować ale znowu nic mi się nie chce,jest popołudnie a ja siedzę w piżamie w nie posprzątanym domu i dobija mnie myśl o tym,że muszę ugotowac obiad :cry: Nie nawidzę tego stanu zazwyczaj jestem osobą spontaniczną i pełną życia-pomocy :why: !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×