Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robić?


puonne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem xyz, mam 21 lat i chciałbym opisać Wam jak się czuję. Żeby zrozumieć mój tekst muszę opisać wszystko od początku. Od dziecka miałem jeden cel - bycie muzykiem. Nie umiem śpiewać, ale nie tego chciałem, chciałem być producentem, pracować z najlepszymi artystami na świecie. Wymarzyłem sobie, że tak powiem jak moje życie będzie wyglądało w wieku 21 lat. Oczywiście nic się nie spełniło. Skończyłem ledwo technikum 2 lata temu i od tamtej pory nie mam nic. Zero radości, przyjaciół, miłości. Kilka razy byłem zakochany, ale nie mam szczęścia w miłości, wszystkie moje wybranki mnie zraniły, zdradziły, rzuciły.. Tłumiłem to w sobie, bo nie chciałem, żeby ktoś widział jak cierpię i od jakiegoś roku nie wychodzę na żadne imprezy, nie poznaje nowych dziewczyn. Boję się zraniena. Znowu.. Jestem ciągle na utrzymaniu rodziców, nie mam pracy. Odkąd skończyłem szkołę siedzę w domu i próbuję spełnić swoje marzenie. Nie widzę siebie w "normalnej pracy", muszę być producentem.. W głowie mam już nazwy piosenek i artystów z którymi bd pracował, dom w którym bd mieszkał i dziewczynę z która spędzę reszte życia.. Nie chce byc słwany, w żadnym wypadku. Coś takiego mnie nie interesuje. Moje plany nie spodobały się nikomu z rodziny. Nikt mnie nie wspierał w tym co robiłem, każdy tylko pouczał i mówił, że to nie ma przyszłości, idź zajmij się normalną robotą, itp... I kilka dni temu uświadomiłem sobie, że to co sobie wyśniłem nigdy się nie spełni.. I od tamtej pory mam doła i myśli samobójcze. NIe chce już żyć, bo nie wiem jak. Nie potrafię znaleźć w sobie sensu życia. Nie wiem jak to określić, bo trudno jest mi to ubrać w słowa. Po prostu albo muzyka, albo nic. Nie widzę siebie za 20 lat w Polsce, pracującym gdzieś w stolicy jako magazynier, albo barman. Nie widzę siebie już nigdzie. Chce umrzeć, ale jednocześnie boję się coś sobie zrobić.. Nie mam już motywacji.. Czy ktos mi może jeszcze pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedząc tylko w domu nie spełniasz swoich marzeń?

 

Co zrobiłeś w tym kierunku, aby spełnić swoje marzenia.

 

Wiesz nawet najgorszy pomysł, ale zrealizowany jest lepszy niż najlepszy pomysł, który pozostał tylko w głowie.

 

Dobrze, że masz już wizję - teraz czas podjąć konkretne działanie, aby ją urzeczywistniać.

 

To może być długa i ciężka droga, ale warto. Nikt nie obiecywał, że w życiu ma być łatwo.

 

Czas i tak mienie. Pytanie, co z nim zrobisz?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×