Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy mam depresję?


pink.cocaine

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam 17 lat. od dłuższego czasu dręczą mnie myśli o śmierci. często mam problemy z zaśnięciem, bo boję się, że już się nie obudzę. przeraża mnie też myśl o śmierci kogoś z osób mi bliskich i coraz częściej o tym myślę. jednocześnie widząc ostre narzędzia automatycznie pojawiają mi się w głowie myśli dotyczące zabicia kogoś. takie myśli pojawiają mi się już od jakiś 2 lat. czasami mam wrażenie, że już udało mi się wygrać z nimi walkę ale one zawsze powracają. czasami są tak silne, że pod ich wpływem zaczynam płakać i nienawidzić samą siebie z te myśli. często pojawiają się też myśli samobójcze. ostatnio też zaczęłam się chyba izolować. często odmawiam ludziom spotkań. boję się, że mogą mieć o mnie jakieś złe zdanie, że mogę powiedzieć coś głupiego, ośmieszyć się przez co oni za plecami będą się ze mnie śmiać. boję się nawiązać jakiekolwiek nowe znajomości, zaufać ludziom.

 

starałam się w jakiś pośredni sposób naprowadzić mamę na to wszystko, powiedzieć jej o tym. jednak ona dochodzi do wniosku, że coś sobie ubzdurałam, bo nie mam znajomych, cżesto siedzę w domu i wymyślam jakieś głupoty, bo się nudzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pink.cocaine, Witaj

Zadaj to pytanie specjaliście .Do depresji to ten lęk przed śmiercią ,niezbyt mi pasuje. Szybciej nerwica .

Byłaś u lekarza ?Te myśli które ogarniają Cie na widok ostrych narzędzi ,są troszkę niepokojące .

Po co się męczyć ? Rozpocznie leczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×