Skocz do zawartości
Nerwica.com

Takie sobię pytanko....dalesze dłuBanie


Gość depresyjny098

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym się zapytac czym się różni np. lek przeciwdepresyjny od neuroleptyku? a konkretnie na jakie receptory działa paroksetyna którą obecnie biorę a na jakie fluanxol..

Jak już pewnie niektórzy wiedzą mam ogromne problemy z doborem leków...i tak dłubię szukając przyczyny tego stanu rzeczy...

z niektórych źródeł słyszałem że warto by było zaatakowac dopaminę jeżeli właśnie depresanty się nie sprawdzają...czy fluanxol tą kwestię spełnia?

Właściwie tak sobie myślę że takie depry to się ogranicza tylko do seretoniny...a ja coś czuję przez skórę że mój mózg jest rozregulowany..może inaczej?nie jestem pewien czy pod tym kątem...i szczerze mówiąc to nie wiem wogóle pod jakim kątem....\\ (jest dziwna rzecz..bo z jednej strony są te nerwy, rozdrażnienie..(byłu czasy że skrajne zmęczenie) PO depr...a z drugiej strony diagnozą jest depresja , czyli seretonina powinna byc zbawienna)...czyli nie toleruję czegoś co mi jest potrzebne?

no ale sęk w tym że właśnie depresanty wielorakie brane przeze mnie i wcale nie zmieniane pochopnie się nie sprawdzały,..

teraz biorę kobyłę czyli paro...no jak to nie pomoże...to już pozostanie mi....no właściwie co mi pozostanie?....

właśnie takie dłubanie.....szukanie nowych opcji lekarzy , możliwości......uderzę w jakieś eksperymenty.....

może ktoś mi coś doradzi kto ma większą wiedzę praktyczną od tych wszystkich lekarzy razem wziętych....a są na tym forum tacy ludzie.../.....ale polizałem..;)

zastanawiam się nad terapii fluanxolem ..ciekawe czy on ma większe spektrum działania od paro...no i właśnie jakie ma to działanie..

jak coś piszę bez sensu i nie trzyma się kupy to sory...ale śpie tak mało...że dziwie się że jako tako klikam w tą klawiaturę...

...STUDIUJĘ...śmiechu warte..

mózg mi się klei...

marzy mi się żeby kiedyś przespac noc..

 

[Dodane po edycji:]

 

Na razie pobiorę fluanxol na noc do paroksetyny...nie wiem czy można zrobic takie połączenie czy nie.nie obchodzi mnie to..ale kto nie ryzykuję ten nie ma....

Sory że tak ględze po 150 razy o tym samym ale poprostu lżej mi na duszy jest... wyładowuję się w ten sposób....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderzę w jakieś eksperymenty.....
Cokolwiek by to nie znaczylo..
może ktoś mi coś doradzi kto ma większą wiedzę praktyczną od tych wszystkich lekarzy razem wziętych....a są na tym forum tacy ludzie...
Szczerze wątpię..
..ale polizałem..;)
Co polizales?
marzy mi się żeby kiedyś przespac noc..
A cos na spanie dostales? Lerivon polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×