Skocz do zawartości
Nerwica.com

już mam dość tej udręki


dorota1984

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowa na waszym forum, więc może jak napiszę wszystko co mi wątrobie leży to mi się lżej zrobi.

miałam dzisiaj rozmowe z ojcem i jak zwykle skończyła się u mnie płaczem w poduszkę i bólem serca, jak piszę to jeszcze mam łzy w oczach. poprosiłam go by pożyczył mi 250 zł bo mi brakuje na czesne na studia, a on zanim powiedział że mi je da to przetoczył całą historyjkę jaka to ja jestm niudaczna i wogóle, jak to jest według niego że moja siostra zawsze sobie rade daje a ja nie jestem w stanie zaoszczędzić żeby zapłacić za studia. on zawsze traktował moją siostre jak oczko w głowie, bo była chora na nowotwór-ale jest zdrowa od kilu ładnych lat, i całą swoją miłość przelał na nią a mnie odstawił na bok. poprosiłam go o coś pierwszy raz od 5 lat bo wcześniej był w usa. jak wrócił to kupił siostrze samochód i opłaca jej szkołę a ja co?.... dostałam 100 dolarów na podetrzenie tyłka i tyle. tydzień temu siostra przyjechała i jechali razem do kuzynki więc zadzwoniłam z pracy żeby zajechali po mnie i co usłyszałam" a po co ty tam".... czasem myślę że lepiej by dla niego było jak bym się nigdy nie urodziła albo żebym znikła na zawsze z jego oczu, żeby mógł to by zrobił pstryk i mnie by nie było. jest mi z tym strzasznie ciężko.... kończe już bo się rozklejam do końca i zaczynam już klawiatury nie widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowa na waszym forum, więc może jak napiszę wszystko co mi wątrobie leży to mi się lżej zrobi.....

miałam dzisiaj rozmowe z ojcem...

 

 

hej dorota

 

okey napisałaś co lezalo na sercu i prawidłowo :idea: ..zrobiło sie nieco lżej wylałaś wsio z siebie... :!: a teraz wiesz co? idz do ojca i powiedz jak sie czujesz..to co Ci lezy na sercu od lat :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×