Skocz do zawartości
Nerwica.com

Raz tak,raz tak a człowiek jak wrak


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sie chwalilam,ze lepiej?Ano,dzis tez lepiej-tzn.utrzymuje sie wczorajszy nastroj spokoju ale zauwazylam u siebie strasznie niski puls-tylko 50.Matko!Ja zawsze mam okolo 90-100 a tu dzis takie tetno...Natychmiast wrocila mi trzesawka i niepokoj a gardlo jest scisniete.Czy ja umieram,czy cos z moim sercem,czy z krazeniem?Jak mozna funkcjonowac z takim pulsem.Nie znosze tej swojej nerwicy,tego podejscia do swiata-przez to niczym sie nie moge cieszyc.Przez organizm wszystko ma gorzki smak,niczym nie jest sie czlowiekowi dane cieszyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko czesto czytam Twoje posty i zrobiłaś ogromny postep. Moze Ty tego nie zauwazasz ale wiesz mi wiele osiągasz i wciąż idziesz do przodu. Mówisz ze taki puls byl niski po przebudzeniu. Rano taki niski puls to norma ...ja nosilam holter nad ranem ok 05.00 zanotowal on u mnie puls 30 a w trakcie intensywnej pracy w dzien do 140 wiec sama widzisz ze ta granica jest plynna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniczko.

Proponuje jedno rozwiązanie:

nie zwracaj uwagi na ten puls- po prostu nie mierz go sobie.

Tak samo jest z ciśnieniem. ZOBACZYSZ ŻE TO CI DODRZE ZROBI.

Ja na początku choroby też się we wszystko wkręcałam, ale teraz już tego nie robię. Nie mam w domu ciśnieniomierza i jest ok.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×